2024 03 12

Caterpillar darbo drabužiai ir įrankiai

Caterpillar yra gerai žinomas Amerikos prekės ženklas, kuris, be sunkiosios technikos, siūlo platų patvarių ir kokybiškų darbo drabužių, pirštinių, kojinių, avalynės, žibintuvėlių ir prožektorių, įrankių, apsauginių akinių ir kt. Šie gaminiai tinka  darbininkams (statybos, gamybos, logistikos, pramonės, aptarnavimo ir paslaugų tiekimo), kvalifikuotiems darbuotojams (elektrikams, staliams, mūrininkams, grindų montuotojams, santechnikams, mechanikams, stogdengiams, sunkvežimių vairuotojams), taip pat žemės ūkyje (lauko ir apželdinimo darbai, miškininkystė, sodininkystė) arba reikalingos gero matomumo (AAP) asmeninės apsaugos priemonės ( statyba, oro uostai, gamyba, komunalinės paslaugos ).

Caterpillar garsėja savo patvarumu, patogumu ir funkcionalumu. Caterpillar sukurtas taip, kad atlaikytų atšiaurias darbo sąlygas, tuo pačiu užtikrinant naudotojo komfortą ir saugumą. Caterpillar Workwear gaminiai dažnai aprūpinti papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip įvairios kišenės įrankiams, tvirtos siūlės, patvarūs audiniai.

Be praktinių savybių, Caterpillar gaminiai yra stilingi ir tinkami naudoti ne darbo vietoje. Caterpillar – patikimas pasirinkimas tiems, kuriems reikia patvarios ir funkcionalios darbo aprangos bei įrankių.

Sirekar Hulgi – sėkmingai  25 metų dirbanti, tarptautinė didmeninės prekybos įmonė, viena didžiausių tekstilės gaminių tiekėjų Baltijos šalyse ir Balkanų regione, parodoje RESTA 2024 pristatys Lietuvos rinkai  pasaulinį darbo drabužių ir įrankių prekės ženklą Caterpillar.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.