2020 09 03

CITROEN C3 AIRCROSS

CITROEN C3 AIRCROSS –  https://www.citroen-vilnius.lt/lt/automobiliai/lengvieji/c3-aircross/prezentacija

C3 AIRCROSS – “naujos kartos” ir išskirtinės išvaizdos krosoveris savo unikaliu kėbulo stiliumi ir išraiškingomis formomis jis pateikia galingą ir naują požiūrį.

Vikrus mieste, bet apsiginklavęs iššūkiams bekelėje – naujasis „Citroen C3 Aircross” krosoveris prisitaikys prie bet kokių modernaus gyvenimo stiliaus sąlygų. Į žmogų orientuotas SUV pilnai individualizuojamas, pritaikytas vairuotojui ir naujiems jo poreikiams bei draugiškas ir erdvus keleiviams.

 

Aibė pasirinkimų

C3 Aircross” unikalumą sustiprina begalė jo personalizavimo galimybių. Vairuotojai gali rinktis iš 8 kėbulo, 4 stogo ir 4 bendrų spalvų paketų. Iš viso tai 90 skirtingų išvaizdos kombinacijų. Viduje galima rinktis iš 5 spalvų bei tekstūrų rinkinių. Kompaktiško 4,15 metro SUV automobilio stilius atspindi naujų „Citroen“ modelių dvasią ir pabrėžia savo tvirtumą bei pasiruošimą bekelės iššūkiams. Aukšta prošvaisa ir vairuotojo sėdėsena, priekyje ir gale esančios apsauginės plokštės, dideli ratai ir platūs sparnai praneša apie ypatingą SUV automobilį. Tokią išvaizdą pagyvina spalvų potepiai ant stogo tvirtinimų ir galinių langų žaliuzių.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.