2020 09 02

CV-Online – profesinės evoliucijos partneris – parodos STUDIJOS 2019 metu konsultuos įvairiais karjeros klausimais.

CV-Online – tai ne tik internetinis darbo skelbimų portalas, bet ir patikimas paslaugų teikėjas, kuris siekia tapti geriausiu partneriu tiek darbdaviams, tiek darbo ieškantiems asmenims.

Parodoje STUDIJOS 2019 CV-Online marketingo vadovė Rita Karavaitienė ves seminarus temomis:

   Darbo rinkos dabartis ir ateitis. Susipažinsite su darbo rinkos situacijos ir tendencijų apžvalga, kokių darbuotojų reikia įmonėms, kokius reikalavimus darbdaviai kelia kandidatams.

   Tobulo CV link. Sužinosite, kokios apimties, struktūros ir turinio gyvenimo aprašymai ne tik sudomina darbdavius, bet ir išryškina ieškančiojo darbo privalumus. Ką būtinai reikia įrašyti į gyvenimo aprašymą, o ko jokiu būdu nereikėtų minėti.

CV-Online stende galėsite konsultuotis įvairiais karjeros klausimais: studijų krypties, praktikos, darbo pasirinkimo klausimais bei gyvenimo aprašymo, motyvacinio laiško rašymo, pasiruošimo pokalbiui dėl darbo, pokalbio dėl darbo, kur ir kaip ieškoti darbo klausimais.

Parodos dalyviams rekomenduojame turėti atspausdintą gyvenimo aprašymą.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.