2020 09 03

DACIA DUSTER

Naujasis „Dacia Duster“ – praktiškas ir pravažus SUV automobilis vairuotojui, vertinančiam puikų kainos ir kokybės santykį.

 

Sėskitės už vairo – „Duster“ interjeras džiugins moderniu ir ergonomišku prietaisų skydeliu, o komfortą kelionėse tiek mieste, tiek lygiais užmiesčio keliais, tiek bekelėje užtikrins ypatingai patogios, kūną apglėbiančios naujos konstrukcijos sėdynės.

 

Pamirškite rūpesčius! Beraktė rakinimo ir užvedimo įranga pasitiks Jus automatiškai atrakindama „Duster“ dureles, o Jums nueinant tolyn užrakins automobilį.

 

Atsipalaiduokite! Spauskite „Start/Stop“ mygtuką ir leiskitės į kelią. Naujajame „Dacia Duster“ sumontuota keturių – priekinės, galinės ir dviejų šoninių – vaizdo kamerų sistema, tad puikiai matysite visą automobilio aplinką manevruodami ankštose aikštelėse. Išvažiavus į gatves Jūsų saugumu rūpinsis aklosios zonos stebėjimo sistema, kuri aptiks bet kurį kitą pasivejantį automobilį, atsidūrusį 3–5 metrų atstumu ir perspės šviesos signalais šoniniame veidrodėlyje.

 

Ir svarbiausia – neišleiskite daug! Visus naujojo „Duster“ privalumus gaukite už tą pačią stulbinančiai patrauklią kainą – už komfortą ir kokybę ne visada reikia mokėti daugiau.

 

Sužinokite daugiau: http://www.sostena.lt/Products/44/93/Duster

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.