2020 09 03

DALYVIAI | ERA ESTHETIC Professional Aesthetic and Medical Company

ERA ESTHETIC Professional Aesthetic and Medical Company Jums pristato tarptautinę profesionalią kosmetiką, pasaulyje gerai žinomų ir daugelio pamėgtų prekinių ženklų. Mūsų atstovaujamos kosmetikos išskirtinumai – dalies produktų poveikiai prilygsta estetinių procedūrų išgaunamiems efektams, kita dalis produktų veikia kaip „aktyvatoriai“ atliekamų procedūrų tęstiniam rezultatui – ilgesniam jo išsilaikymui. Mūsų siūlomas asortimentas platus, kiekvienas ras profesionalias priemones pagal savo aktualiją! Esame dermatologinės kosmetikos prekinių ženklų oficialūs atstovai ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Vokietijoje, Baltarusijoje.

Parodos metu mūsų stende galėsite įsigyti profesionalią kosmetiką, tai CAREGEN kompanijos produktai su naujos kartos biomimetiniais peptidais, prailginto veikimo technologija – „Dermaheal“ veido ir kūno linijos, „Dermaheal Ultimatum PTx“ – pirmieji pasaulyje profesionalūs produktai imituojantys botulino poveikį, be toksino sudėtyje su „Heksapeptidu-46“ (serumas ir kremas), DIEGO DALLA PALMA veido ir kūnos linijos su 51+3 „Hyal kompleksu“ ir VOLCANO SPA Graikijos iš vulkano gelminių medžiagų pagaminta kosmetikos linija – drėkinantys, maitinantys, greito veikimo stangrinantys kremai, praturtinti Santorinio vulkano vandens ekstraktu. HAIRMAX – pirmieji pasaulyje lazerinai prietaisai nuo plaukų slinkimo (lankelis ir šukos). Prietaisai yra žemo dažnio ir plaukų folikulams teikia lazerinės šviesos energiją, ši šviesos terapija nėra kenksminga. Lazerinė terapija HairMax LaserComb yra veiksminga alternatyva medikamentiniam gydymui. Lazerinis lankelis/šukos yra individualaus naudojimo, nešiojate ten, kur Jums patogu, nereikalinga gydytojų ar grožio specialistų nuolatinė priežiūra – plaukų ataugimui skatinanti priemone namų sąlygomis.

 

Jūsų lauks ne vienas specialus pasiūlymas, akcija, todėl kviečiame būtinai apsilankyti!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.