2020 09 03

DALYVIAI | FILLERINA ir CRESCINA pristatymas UAB Biofarmacijos stende

FILLERINA/CRESCINA (UAB BIOFARMACIJA) STENDO INFORMACIJA

CRESCINA Re-Growth HFSC 100% tai inovacinis produktas, sukurtas Šveicarijoje, turintis 8 pasaulinius patentus, sprendžiantis opiausią problemą, su kuria susiduria apie 50% vyrų ir 40% moterų – plaukų retėjimą ir slinkimą. CRESCINA Re-Growth HFSC 100%“ ampulės ir šampūnai skatina fiziologinį plaukų augimą ir stabdo plaukų slinkimą, teigiamai veikia aktyvius ir iš dalies aktyvius folikulus, skatina keratino gamybą.

 

 • 100% veiksmingumas visiems tyrimo dalyviams ir iki 6300 naujų plaukų naudojant CRESCINA ampules 4 mėnesius*.
  · Alternatyva mezoterapijai ir sprendimas bijantiems invazinių plaukų atauginimo procedūrų.
 • Atskiros formulės vyrams ir moterims.
 • Trys produkto koncentracijos: 200 – pradinei retėjimo stadijai, 500 – vidutinei, 1300 – pažengusiai.
  * Plačiau apie produktus ir in-vivo, in-vitro tyrimus www.crescina.lt

 

Parodos metu mūsų stende bus atliekamai NEMOKAMI plauko svogūnėlio, galvos odos ir veidos odos raukšlės gylio tyrimai (įprastinė tyrimo vertė 59 Eur). Laukiame Jūsų raudoname CRESCINA FILLERINA stende, 5 salėje, Numeris 5A10.

 

CRESCINA FILLERINA

FILLERINA® –  naujos kartos raukšlių užpildymo, lūpų bei skruostikaulių putlinimo priemonė su 6 itin mažos molekulinės masės ir aukšto skvarbumo hialurono rūgštimis nuo 1000 iki 2 000 000 daltonų ir peptidais.

 

 • Pirmoji pasaulyje kosmetinė procedūra, atliekama namuose, be adatų, 14 dienų iš eilės, su tiksliu aplikatoriumi, užtepant priemonę probleminėse vietose.
  · Šveicarijos patentai: SWISS PATENT CH 705 713, CH 695 412 A5.
  ·  Rezultatai išlieka iki 3-4 mėnesių*.
 • Panaudojus 14 dienų užpildo rinkinį toliau naudokite FILLLERINA dieninį, naktinį, paakių ir lūpų kremus bei lūpų putlintoją – FILLERINA Lip volume. Trys produkto koncentracijos: besiformuojančioms raukšlėms GRADE 1, matomoms raukšlėms GRADE 2, gilioms raukšlėms GRADE 3.
 • NAUJIENA!
  Parodos metu galėsite išbandyti NAUJĄ produktą FILLERINA 932, kuris pakelia akių vokus ir užpildo akių zonos raukšleles, o poveikiu prilygsta veido fillerio procedūroms. Naujoji FILLERINA 932 formulė su 9 skirtingomis HIALURONO rūgšties molekulėmis, 3 skirtingomis KOLAGENO molekulėmis ir 2 rūšių ELASTINO molekulėmis specialiai sukurta, kad efektyviai veiktų plonoje ir jautrioje akių srityje. Dermatologinis kosmetinis produktas.
 • NAUJIENA!
  Parodos metu galėsite išbandyti NAUJĄ produktą PRIE-FILLERINA kreminį odos prausiklį su šepetėliu, skirtą kasdieniam, giluminiam, tačiau neagresyviam valymui. Dermatologinis kosmetinis produktas.

 

Visos parodos metu kviečiame į mūsų stendą išbandyti FILLERINA ir atlikti NEMOKAMĄ plauko svogūnėlio, galvos odos ir veido odos raukšlės gylio tyrimą (įprastinė tyrimo vertė 59 Eur). Stendo vieta 5 salė, numeris 5A10.

 

*Informacija apie produktus ir tyrimo rezultatus: +370 678 75528, www.labo-baltic.eu, asta@labo-baltic.eu

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.