2020 09 03

DALYVIAI | HAYEJIN ir RenoDERM – koriejietiškos kosmetikos gamintojų pristatymas

UAB „Korean Cosmetic“ buvo įkurta 2019 m. ir yra pirmoji įmonė Baltijos šalyse, kuri neužilgo pasiūlys platesnį ir inovatiškesnį korėjietiškos kosmetikos pasirinkimą, tinkantį moterims bei vyrams. Šių metų parodoje PELENĖ KITAIP pristatysime du korėjietiškos kosmetikos gamintojus – HAYEJIN ir RenoDerm.

 

HAYEJIN – korėjietiškos kosmetikos prekės ženklas, įkvėptas gamtos. Visus savo kosmetikos produktus stengiamės gaminti iš natūralios kilmės medžiagų, naudodami kuo mažiau dirbtinių cheminių sudedamųjų dalių, kad oda galėtų pilnai išnaudoti gamtos grynumą ir galią. Parodoje PELENĖ pristatysime „Blessing of Sprout“ produktų liniją bei HAYEJIN naujienas:

  • RiceFila– (ryžių aliejaus ir vitamino E) kasdienes priežiūros priemones;
  • VitaMild– priemonės nuo saulės (prekyboje šie produktai pasirodys jau gegužės – birželio mėn.).

Daugiau informacijos: www.hayejinbaltic.lt

RenoDerm – inovatyvi korėjietiška kosmetika, kurioje susipina geriausi gamtoje randami natūralūs ingredientai bei mokslinės žinios. Jų dėka pagerėja odos metabolizmas, struktūra bei odai suteikiama spindesio. Parodoje PELENĖ pristatysime dvi RenoDerm priežiūros linijas:

  • Recovery – pažengusi linija, kuri tinkama naudojimui tiek namuose, tiek kosmetologiniuose salonose;
  • Whitox – profesionali kosmetikos priemonė naudojama tik grožio salonuose specialistų.

Daugiau informacijos: www.renoderm.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.