2020 09 03

DALYVIAI | Kosmetologiniai aparatai B-flexy ir R-sleek. Kodėl verta juos rinktis?

Įmonė UAB SINTIKA užsiima kosmetologinės įrangos plėtra bei gamyba jau nuo 2012 metų. Siūlome tokias paslaugas, kaip įrangos nuoma bei pardavimas, turime klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, o taip pat su mūsų aparatais sėkmingai dirba Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Izraelyje, Turkijoje, Kipre, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje bei kitose Europos šalyse, JAV bei Kanadoje. Kasmet tobuliname savo įrangą, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir galėtų parduoti paslaugą savo klientams. Mūsų įmonės darbuotojų komanda nuolatos dalyvauja grožio parodose, kuriose pristatome savo klientams naujoves ir teikiame geriausius pasiūlymus aparatų nuomai ar įsigijimui. Klientas ne visada turi galimybę nusipirkti brangiai kainuojančią įrangą, kad galėtų pasiūlyti savo klientui naują paslaugą, todėl mes siūlome jam alternatyvą. Be jokių įsipareigojimų ir papildomų investicijų gali išsinuomoti kosmetologinį aparatą ir pradėti savo naują ar atnaujinti jau esamą verslą grožio industrijoje.

Kosmetologinis aparatas B-flexy ir R-sleek yra sukurtas taip, kad Jūs papildomai neinvestuotumėte į aparato išlaikymą o tiesiog suteiktumėte kokybišką ir efektyvią paslaugą savo klientui bei tuo pačiu padidintumėte savo verslo pajamas.

  • B-flexy tai viena iš populiariausiu aparatinių technologijų, sukurta kūno korekcijai ir kovai su celiulitu.
  • Efektyviai pasiekiami rezultatai buvo patvirtinti ne tik klinikiniais tyrimais, bet ir mūsų klientų nuomone bei rezultatais. Dauguma kosmetologijos specialistų tikina, kad B-flexy procedūra yra pati saugiausia liposakcijos alternatyva (riebalinio sluoksnio šalinimas chirurginiu būdu).
  • Patogu ir neskausminga, efektyvi ir tuo pačiu giliai veikianti procedūra suteikia malonumą ir greita rezultatą.
  • Fiziologiškai metabolinių procesų aktyvacija, ląstelių stimuliacija organizme vyksta natūraliu būdu.

R-Sleek – visapusė naujovė.

R-Sleek- naujos kartos įranga, veikianti rotacinės termokompresijos pagrindu. Profesionalus aparatas skirtas grožio, SPA salonams ir fitneso centrams, kurie teikia figūros modeliavimo paslaugas. Bandymų metu, dauguma klientų pasiekė puikių rezultatų. Inovacinės metodikos dėka buvo pastebimai pastangrinta oda ir pasiektas pastebimas liekninamasis efektas.

Kodėl verta rinktis R-Sleek?

R-Sleek galima naudoti, kai reikia sumažinti riebalinį sluoksnį. Galima dirbti su visu kūnu arba segmentiškai.  R-Sleek ne tik mažina riebalinių ląsteliu apimtis, bet ir jų kiekį. Procedūra tinka visiems kas nori saugiai, neskausmingai ir garantuotai sumažinti apimtis.

Po pirmos procedūros oda tampa stangresnė ir lygesnė. Po 6 procedūrų kūno apimtys ženkliai sumažėja, figūra įgauna ryškesnę formą. Po pilno porcedūrų kurso (12) Jūsų klientams gali tekti keisti savo spintas, nes galės rengtis 1-2 dydžiais mažesniais rūbus. Figūra tampa patraukli ir išraiškinga.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.