2020 09 03

DALYVIAI | „Mikimira cosmetics“ – lietuviška plaukų priežiūros priemonių linija

Mikimira cosmetics – lietuviška plaukų priežiūros priemonių linija, skirta puoselėti Jūsų plaukus. Siekdami geriausio rezultato, mes deriname natūralumą su veiksmingomis medžiagomis. Mūsų šūkis – GRAŽŪS IR SVEIKI PLAUKAI!

Mikimira plaukų priežiūros priemonės yra praturtintos kokybiškais natūraliais aliejais. Produktų sudedamosios dalys yra ekologiškai sertifikuotos arba natūralios prigimties. Mikimira šampūnaiplaukų kaukės ir aliejai plaukams yra skirti rūpestingai plaukų priežiūrai.

Mikimira produktai drėkina, atstato, pamaitina ir sustiprina pažeistus plaukus. Taip pat natūrali plaukų aliejų linija mažina plaukų slinkimą, suteikia blizgesio ir švelnumą, gali paskatinti plaukų augimą. Puoselėkite savo plaukų grožį kartu su Mikimira cosmetics.

Parodoje Mikimira cosmetics pasiruošusi pristatyti naujieną – SATIN TOUCH atstatomąja kaukę. Kuri praturtinta natūraliais aliejais, kašmyro proteinais ir fitokeratinu. Puikiai pamaitina bei atstato plaukus.

Daugiau informacijos: www.mikimira.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.