2020 09 03

DALYVIAI | Senses Nails – priauginimo gelių linija ir darbo įrankiai

Mūsų siūlomos nagų priauginimo gelio linijos, priemonės ir darbo priedai yra sukurti laikantis aukšiausių kokybės standartų ir nuolat dirbant su pripažintais nagų industrijos ekspertais bei meistrais profesionalais.

Charme Soak-Off Gel – naujos kartos geliniai lakai

„Charme Soak-Off Gel“ geliniai lakai yra sudaryti 100% grynojo gelio pagrindu, todėl jie pasižymi ypatingu patvarumu. Šie naujos formulės geliniai lakai yra bekvapiai, jų sudėtyje nėra tirpiklių, kaip daugumoje kitų gelinių lakų, tad jie yra natūralesni, bei gerokai sumažina galimą alergijos riziką. Tai idealus pasirinkimas tiek profesionaliam darbui grožio salone, tiek malonioms asmeninems proceduroms namuose.

Polygel by Senses Nails – gelio ir akrilo hibridas

Tai inovatyvus hibridas, kuris savyje priglaudė tik pačias geriausias gelio ir akrilo savybes, padės visų lygių meistrams atlikti aukščiausios klasės nagų priauginimą dar greičiau bei efektyviau.

Tik geriausiai pasaulyje įvertinti elektros prietaisai tiesiai iš gamintojo

UAB Prodeka yra tiesioginis ir sertifikuotas išskirtinės kokybės ir labiausiai Europoje bei pasaulyje nagų meistrų pamegtų elektros įrangos „Saeshin – Strong“, „Saeyang – Marathon“ ir „SUNUV LED“ gamyklų atstovas Lietuvoje.

Elektroninė parduotuvė SENSES.LT – Saugu, Greita ir Patogu

Vienas plačiausių nagų kosmetikos, nagų dailės ir įrankių bei priedų asortimentas Jūsų darbo stalui. Jokių išimčių produktų ir prekių kokybei, aukščiausi aptarnavimo standartai, pristatymas jau kitą darbo dieną!

Profesionalai – Profesionalams!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.