2020 10 04

Dalyvių pristatomi produktai ir naujienos parodoje

AMIGLE, MB

 

Parodoje pristatys prekinio ženklo „Ehsaashome” natūralius vienkartinius indus, pagamintus iš palmių lapų. Šie organiški indai yra gaminami Indijoje.

Pristatys daugiau nei 20 skirtingų formų ir dydžių lėkščių ir dubenėlių. Papasakos apie šių indų gamybos procesą, panaudojimą bei priežastis, kodėl verta rinkits būtent šiuos vienkartinius indus. Parodos metu lankytojai palmių lapų indus galės pamatyti, pačiupinėti, išbandyti bei įsigyti.

________________________________________

 

 
BURBULIUKAS, UAB

 

Vandens jonizatorių pristatymas.

Parodos lankytojai bus vaišinami jonizuotu šarminiu vandeniu. Bus galimybė įsigyti vietoje norimą modelį. Bei norintiems įsigyti bus taikoma 20 eurų nuolaidą bet kuriam išsirinktam vandens jonizatoriui.

 
_____________________________________

KAUNO GRŪDAI, UAB

 

Kauno Grūdai  yra vienintelis kompanijos SaneChem (Lenkija) atstovas Lietuvoje. Parodoje pristatys: profesionalias plovimo ir dezinfekavimo priemones maisto pramonei bei HoReCa segmentui; centrines valymo sistemas; pagalbines valymo įrangas; šioms priemonėms pritaikytas dozavimo sistemas.

SaneChem įranga yra patvari bei sunaudoja mažiau žaliavų (įskaitant vandenį ir chemikalus). Įmonė skiria ypatingą dėmesį aplinkosaugai ir vandens sunaudojimui, o tai leidžia maisto gamintojams sumažinti išlaidas.

_________________________________________

 

 

KUPA – tai nedidelis šeimos bitynas, tęsiantis jau kelių kartų tradicijas. Šiame šeimos ūkyje kuriami produktai sujungiantys bičių gėrybes su žolynais. Tai kosmetikos ir maisto gaminiai. Didžioji dalis produkų ingredientų yra surinkti arba pagaminti bityne, visi jie yra 100% natūralūs.

 

Be tradicinių produktų – medaus, bičių duonos, vaško žvakių pristatys kosmetiką iš bityno- lūpų balzamus, kremus su bičių vašku ypač tinkančius šaltąjąm metų laikui. Čia bus galima rasti lūpų balzamą su kanapėmis ir kremą su gintaro dulkėmis, medaus mišinį su jonažolėmis ir/aba „įsidėti” mišką į kišenę…

Lietuvos gamtos fondas

 

Lietuvos gamtos fondas Jus supažindins su plastiko ir mikroplastiko taršos problema: plastiko atliekų šaltiniais, jų poveikiu aplinkai ir žmogui bei galimais sprendimo būdais.

Mikroskopo pagalba galėsite pamatyti mikroplastiko daleles esančias Neries upės mėginyje. Sužinosite kaip išvengti šių mažų plastiko dalelių renkantis asmens higienos ir kosmetikos produktus bei kaip kitais būdais prisidėti prie šios problemos sprendimo.

Pakvies dalyvauti ir „Baltija be plastiko“ internetiniuose kursuose. Taip pat, sužinosite apie kasmetinį Lietuvos gamtos fondo ir partnerių rengiamą „Baltiją tausojantis ūkininkas“ konkursą, galėsite užpildyti dalyvio anketą ar ją perduoti Jūsų nuomone vertam kandidatui. Žinoma, daugiau sužinosite ir apie kitas aplinkosaugines problemas bei vykdomas Lietuvos gamtos fondo veiklas.

___________________________________________

 
LILEIKIENĖ JŪRATĖ

 

Pristatys amerikietišką  universalią  valymo  sistemą   „Rainbow”,  kurią  nuo  1963 metų  gamina įmonė  „Rexair LLC”.

Lietuvoje  valymo  sistema  „Rainbow” parduodama  nuo 1993 metų.  „Rainbow” valo  namus  pačiu  natūraliausiu  būdu – vandeniu , tad  Jūsų  gyvenamoji  erdvė  tampa  dar  sveikesne.

___________________________________________

 

 

NEVELMĖ, UAB

 

Pristatys burnos higienos produktus. Ekologiškas vaikiškas dantų pastas. Burnos priežiūros priemonės su mineralais, sidabro, aukso ir anglies dalelėmis.

___________________________________________

 
PILNATVĖ, UAB

 

Parodoje bus galima sužinoti, kaip iš lietuviškų žolynų sukuriama kosmetiką ir muilai. Visi produktai yra rankų darbo, be jokių konservantų ar dažiklių.

Bus galima užuosti Anykščių pakrančių kvapus ir sužinoti, kaip susikurti savo unikalų kvapą. Lankytojai galės įsigyti natūralaus 4 rūšių muilo, lūpų balzamų, kremų kūnui ir veidui, mūsų išskirtinio ir ypatingo kaulažolės kremo.

RICHĖ, UAB

 

Parodoje ketina pristatyti keletą savo turimų produktų: maistą, švaros ir higienos priemones. Bus organizuojama maisto produktų degustacija,  lankytojų konsultacijos rūpimais klausimais.

 
________________________________________

SICILIANA, UAB

 

1)     natūralias Viduržemio jūros kempines kūno ir veido priežiūrai, įvairių paviršių valymui, dailei, naminių gyvūnų priežiūrai;

2)     natūralią, Italijoje gaminamą, „Unico“ kūno higienos ir odos priežiūros liniją kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems;

3)     naują, Italijoje gaminamą, natūralų šampūną šunims – „Natural Pet“.

 

Parodos metu visoms prekėms bus taikomos nuolaidos iki 30 %.

_____________________________________________

 
SKALBIKLIS, UAB

 

Mes pristatysime Wave ekologiškus skalbimo lapelius. Parodoje mes pristatys ne tik Wave , bet ir naująją Wave sensitive liniją, kuri yra bekvapė.

_____________________________________________

 
SOJANA, UAB

 

Parodoje pristatys žvakes bekvapes ir skirtinguose induose: arbatinės žvakutės, stikliniuose induose 140 gr ir 180 gr., stikliniuose induose su dangtuku 240 gr. bei kelionines žvakes metaliniuose indeliuose.

Taip pat pristatys kvapniuosius kubelius, kurie yra naudojami aliejinėse žvakidėse.

______________________________________________

 
VEDŲ KULTŪROS CENTRAS, VŠĮ

 

Vegetariniai pyragėliai

Trapios tešlos vegetariniai pyragėliai gaminami iš aukščiausios rūšies kvietinių miltų ir įvairių minkštų įdarų, tirpstančių burnoje… Šis užkandis yra nepaprastai sotus. Sūrūs pyragėliai puikiai dera su sriuba, o saldūs prie puodelio arbatos. Juos galima valgyti ir vienus. Šis užkandis labai dera kelionėje neturint galimybių gaminti, puikiai atstoja greito maisto pasiūlymus, įvairius prekybos centrų pusfabrikačius.

 

Vegetariniai ir veganiški saldumynai

Įvairūs vegetariniai ir veganiški saldumynai (šokoladiniai, karameliniai su įvairiais riešutais, džiovintais vaisiais) nustebins net ir išrankiausius gurmanus. Tai puikus pietų desertas arba pusryčių užkandis prie puodelio arbatos, kai norime sutaupyti laiko, bet tuo pačiu patenkinti save skaniais pusryčiais.

 

Knygos

Mūsų knygos leidžia suprasti, jog žmogus yra vientisas, tačiau sudėtingas ir individualus organizmas. Mes siūlome knygas apie mitybą, kuriose aprašomi sisteminiai ir kompleksiniai mitybos ypatumai. Kai žmogus serga, duodamas signalas, kad reikia kažką keisti, todėl knygų pagalba galima pasisemti daug išminties, nes tik žinios gali padėti sukurti darnų rytojų.

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.