2020 10 02

Dizaino darbai vėl varžysis „NAPA Baltic“

Lietuvos dizaino asociacija (LDA) produktų pakuočių kūrėjus ir verslus kviečia teikti paraiškas į jau šeštus metus organizuojamus Baltijos ir Šiaurės šalių pakuotės dizaino apdovanojimus „NAPA Baltic“.

Paraiškų organizatoriai laukia iki spalio 20 d., o geriausi pakuotės dizaino darbai bus paskelbti lapkričio 5 d., tarptautinio specializuoto renginio Taste Vilnius HORECA metu Vilniuje.

Visą straipsnį skaitykite: https://www.vz.lt/rinkodara/komunikacija/2020/09/20/dizaino-darbai-vel-varzysis-napa-baltic#ixzz6Yw4Sl7xJ

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

    Jūsų asmens duomenys renkami siekiant pateikti Jums geriausią įmanomą Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO pasiūlymą. Užpildydami šią formą sutinkate su mūsų Privatumo politikos taisyklėmis
    ×

    Turite klausimų?