2022 10 14

El. parduotuvė ZUIKIO LOBIS – tikras lobis smalsiam ir kūrybingam vaikui!  

Užsukite į parodą TĖVYSTĖS KODAS 2022 pasmalsauti, gyvai apžiūrėti ir  išmėginti.
Parodoje ZUIKIO LOBIS Jums pristatys:
  •  blizgių tatuiruočių piešimo rinkinius – blizgi, norimų spalvų tatuiruotė ant kūno pradžiugins kiekvieną, o svarbiausia ja džiaugtis bus galima 2-5 dienas, ji atspari vandeniui! Rinkiniuose rasite skirtingus tatuiruočių trafaretus, skirtingų spalvų blizgučius, kūno klijus, šepetėlius ir išsamią instrukciją. Atidarius dėžutę, belieka išsirinkti paveikslėlį ir nuspręsti kokiomis spalvomis jį spalvinsite! Tai puiki dovana bet kokiai progai.
  •  įspūdingą Advento kalendorių – šiame advento kalendoriuje atrasite begalę spalvotų blizgučių, tatuiruočių trafaretų, kūno klijų, švelnių šepetėlių, apyrankę ir užburiančio grožio veriamus karoliukus jai. Kalėdų link vaikai  žengs mažais žingsneliais – kiekvieną dieną dėžutėje ras po vieną priemonę tatuiruotei arba karoliuką apyrankei. Surinkus pirmas reikiamas priemones – nusipieš pirmą blizgančią tatuiruotę! O šventinį vakarą pasipuoš žėrinčia apyranke ir padarys po spindinčią tatuiruotę kiekvienam šeimos nariui! Uždaryto advento kalendoriaus dydis 40 x 34 cm!  Atidaryto – 80 x 34 cm !
  •  augantys linkėjimai – tai linkėjimai, augantys  kartu su stebuklinga pupa! Galite išsirinkti norimą linkėjimą arba paveiksliuką. Pasodinta pupa po 5-7 d. į saulę ištiesia pirmus lapelius su pasirinktu linkėjimo žodžiu, ar sveikinimu.
  • marškinėlių kūrybinius rinkinius – puiki dovana kiekvienam vaikui! Išlaisvinkite vaiko kūrybines galias, susikurkite nuostabius, vienetinius marškinėlius. Rinkinyje rasite medvilninius marškinėlius, lipnų trafaretą, tekstilinius dažus,teptuką piešimui, instrukciją.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.