2022 03 16

„Elektrum Lietuva“ – viskas apie energiją

„Elektrum Lietuva“ yra į klientus orientuota, pozityvi ir ilgametę patirtį sukaupusi  energetikos sprendimų bendrovė. Teikiame draugiškus aplinkai elektros energijos produktus bei paslaugas gyventojams ir įmonėms, padedame klientams efektyviai valdyti energijos išlaidas pasitelkdami inovatyvius ir tvarius sprendimus.

Elektra yra mūsų sritis jau daug metų, ją išmanome puikiai – priklausome „Latvenergo“ grupei, didžiausiai energijos gamintojai Baltijos šalyse.

Remiantis „Eurostat“ duomenimis, net 50 proc. „Latvenergo“ pagamintos elektros energijos yra iš atsinaujinančių šaltinių. Džiaugiamės būdami vienais draugiškiausių aplinkai elektros energijos gamintojų Europoje. Taip pat didžiuojamės savo klientais, kurie įsirengė saulės elektrines ir sąmoningai tausoja gamtos išteklius bei žalią energiją gamina patys.

Šiuo metu tiekiame elektrą daugiau nei 10 000 įmonių, savo nepriklausomu elektros tiekėju mus pasirinko per 47 tūkst. namų ūkių, tiekiame dujas beveik 500 bendrovių ir esame įrengę virš 600 saulės elektrinių bei 1,5 megavatų (MW) galingumo 1 mln. eurų vertės saulės parką pajūryje. Vystome dar keturis naujus saulės parkų projektus, kurių bendra galia viršys 20 MW. „Elektrum Lietuva“ produktų krepšelyje – ir elektromobilių krovos stotelės bei šilumos siurbliai.

RESTA 2022 parodoje „Elektrum Lietuva“ išsamiai pristatys lankytojams šiuos produktus:

  • Saulės elektrinės
  • Šilumos siurbliai
  • Elektromobilių krovos stotelės

Kviečiame apsilankyti „Elektrum Lietuva“ stende Skaitmeninės statybos salėje (3 salė)!

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.