2024 03 07

„Emcer“ – inovatyvių ir aukščiausios kokybės plytelių grupė

„Emcer“ – tai inovatyvių ir aukščiausios kokybės plytelių grupė, turinti daugiau nei trijų dešimtmečių patirtį, kuri įkvepia ir sukuria naujas tendencijas pramonėje. Tai yra dviejų garsių keramikos pramonės prekės ženklų „SOL Tiles“ ir „Sanford Tiles“ grupės įmonė. Įsigyję „Emcer“ Jūs gausite ne tik puikias plyteles, bet ir patirtį, kuri išskirs jūsų projektą iš kitų.

Mūsų tikslas yra sukelti revoliuciją pramonėje, pristatydami premium klasės plyteles, kurios tikrai kelia kokybės kartelę dar vienu laipteliu aukščiau. Ispaniškos medžiagos ir itališkos technologijos užtikrina plytelių aukščiausius standartus, kuriuos įrodo ne vienas sertifikatas.

Pristatome naujieną! Nuolat siekiame tobulumo ir inovacinių sprendimų, todėl džiaugiamės galėdami pristatyti naujieną R10 plyteles, kurios išvaizda prilygsta R9 kategorijai. Ką tai reiškia: tai – plytelės, kurios yra tobulos išvaizdos, malonaus reljefo, susiliejančios su jūsų vidaus ar lauko dizainu. Plytelės, kurios  atrodo moderniai, paviršius nėra grubus, reljefas kaip įprastų (R9) plytelių, o slidumas atitinka mažo slidumo plyteles (R10). Jos puikiai tinka dušų, vonios kambarių, koridorių, laiptinių, komercinių patalpų grindų įrengimui, SPA zonoms, baseinams ir pan. Tai plytelės tiems, kuriems rūpi ne tik puikus vaizdas, kokybė, bet ir saugumas. Tai plytelės saugiems namas ir atsakingam verslui.

Mums patinka mąstyti inovatyviai,

Mums patinka mąstyti kūrybiškai,

Mums patinka mąstyti kitaip.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.