2024 03 08

EPDM sistemos  – didžiausias EPDM dangos pardavėjas Lietuvoje!

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet EPDM sistemos turės savo stendą pavasarinėje parodoje „Resta 2024“. Kompanijos atstovai jame lauks visų statytojų, investuotojų, stogininkų ir meistrų, kuriems aktualios sutapdintų stogų aktualijos. Išsamiai ir iš pirmų lūpų papasakosime, kodėl EPDM danga tuoj užkariaus daugumą plokščių stogų. Taip pat pristatysime plokščių stogų patikros galimybę.

 

EPDM danga skirta dengti stogams, terasoms, balkonams, pavėsinėms – visur, kur būtina užtikrinti puikią hidroizoliaciją, ilgaamžiškumą ir atsparumą įvairioms oro sąlygoms. Ši danga puikiai tinka ir pamažu populiarėjantiems žaliesiems stogams, kuriuose gali įsikurti sava ekosistema, kurtis bio įvairovė, taip kompensuojant užstatytą žemės plotą.

 

Visos stogo dangos, veikiamos UV spindulių sensta, tik ne visos vienodai. Pavyzdžiui, jei PVC/prilydoma danga pasensta per 10-15 metų, EPDM dangos savybės ims menkti ne anksčiau kaip po 50 metų.

 

EPDM dangos privalumai:

– ilgaamžiška;

– atspari UV spinduliams;

– ypatingai elastinga;

– lengvai ir greitai įrengiama;

– neriboti užšalimo-atšilimo ciklai;

– ekologiška – surinktas vanduo nuo EPDM danga dengto stogo gali būti naudojamas ūkyje, laistymui.

 

EPDM sistemos ne tik tiekia statybines medžiagas, dengia stogus, bet ir jau nuo 2016 metų atlieka sutapdintų stogų patikras. Vien per 2023 metus esame patikrinę per 185000 kv. metrų stogo. Turime reikalingą įrangą visiems atvejams, kad galėtume nustatyti dangos pažeidimo vietą, ją pažymėti ir esant poreikiui – sutaisyti. Kaip žinia, vanduo ima lašėti į statinio vidų tada, kai to reikia mažiausiai. Dėl neatsargių statybininkų veiksmų net ir visiškai naujo statinio ruloninė stogo danga gali būti pažeista.

 

EPDM sistemos  – didžiausias EPDM dangos pardavėjas Lietuvoje, prekiaujantis ELEVATE statybinėmis medžiagomis, apmokantis jomis dirbti ir nuolat ieškantis bendradarbiavimo partnerių. Plokščių stogų patikra – taip pat viena iš kompanijos veiklos sričių.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.