2020 09 01

EtnoDesign – etninė kultūra dizaine

ETNODIZAINAS MB tęsia prekinio ženklo EtnoDesign, kuris gyvuoja nuo 2010 metų, gaminių kolekciją. Iš įvairių medienos kompozitų kuriame ir gaminame suvenyrus bei dekoratyvinius interjero elementus. Dizaino pagrindas yra improvizacijos etninės kultūros tema: tautodailės ornamentika bei folklore aptinkamais vaizdiniais.

 

Parodoje ETNODIZAINAS pristatys atnaujintą sieninių laikrodžių seriją, naują gaminių liniją – dekoratyvinius papuošalų ir telefonų stovelius.

 

EtnoDesign kolekciją (www.etnodesign.eu) sudaro ažūriniai padėkliukai, užrašinės, knygų skirtukai, sieniniai laikrodžiai, dėlionės-padėkliukai, langų dekoracijos, stoveliai telefonams. Jų gamybai ETNODIZAINAS naudoja savo pačių sukurtus medienos derinius su veltiniu, kartonu, MDF, kuriuos galima įvardinti kaip „minkštas medis“, „lankstus medis“. Specifinės medžiagų derinių savybės suteikia naujų pritaikymo galimybių.

 

Pristatomi gaminiai:
Stovelis telefonui
Akiai malonią stalo tvarką palaiko telefono stovelis.
Patogiai siunčiamas ir lengvai suneriamas.
Įkvėptas archaiškų lietuviškų raštų.
Sukurtas ir pagamintas Lietuvoje iš perdirbtos medienos.

Stovelis auskarams ir telefonui
Universalios laikyklės auskarams, šalia vieta žiedui ir telefonui.
Kol puošitės, tegu groja muzika.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.