2020 09 03

EVANS pristato:

Bevandenis, beslėgis antifrizas „Evans“ apsaugo vidaus degimo variklį nuo -40°C iki 180°C  temperatūros; saugo jį nuo perkaitimo, užvirimo, korozijos, erozijos ir kavitacijos,  tausoja variklio aušinimo sistemą ir jos detales. Ilgaamžis – nekeičiant naudojamas 20 ir daugiau metų. Netoksiškas ir biologiškai greit suyrantis.

Bevandenis antifrizas „Evans“ 1991 metais JAV sukurtas ir patentuotas aušinimo skystis-antifrizas, tai – revoliucinis proveržis vidaus degimo variklių ir kitos technikos aušinime.

Dėl išskirtinių savo savybių naudojamas efektyviam, veikiančios ekstremaliomis sąlygomis technikos aušinimui:  karinės technikos, pvz., bepiločių orlaivių variklių, dyzelgeneratorių aušinimui; sunkiosios technikos – sunkvežimių, autobusų, traktorių ir t.t. aušinimui. Techniniame sporte – ralyje, pvz. Dakaro ralis – „Kamaz“ komanda, „Honda Racing“, „Himoinsa Team“ (KTM motociklai), ATV „Polaris“. Plačiai naudojamas, NASCAR, „drifte“, „dragų“, motokrose, enduro, supermotociklų (superbike) ir kitose varžybose.

Bevandenis antifrizas „Evans“ atitinka standartus TL-VW774, ASTMD3306 ir naują, 2017 m. ASTM-D8085, JIS K2234, 3SH0521-2003 ir Q/3200LPSH 15-2004.

„Evans“ gamina antifrizus įvairiai technikai: sunkiajai – miškų, statybos ir žemės ūkio technikai, vilkikams, autobusams, pramoniniams įrenginiams ir dyzeliams„Heavy Duty“; aviacijai – „Aero cool“; katerių ir laivų varikliams „Marine Cool“; klasikiniams, šiuolaikiniams automobiliams – „Classic Cool“, „Auto Cool“; senoviniams, vintažiniams – „Vintage Cool“, auto ir moto sportui, keturračiams – „Power Cool“, „Powersport“, „Powersport R“ ir t. t.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.