2020 08 31

„Fakto auto” pristato NISSAN Juke

NAUJASIS „NISSAN JUKE“ traukia akį žiūrint bet kokiu kampu. Jo dinamiškas, sportinis dizainas ir kupė stilius visuomet atrodo efektingai. Automobilyje įdiegtos pažangios technologijos, tarp jų ir pagalbinė vairuotojo sistema „ProPILOT“, kuri rūpinasi jūsų saugumu, užtikrina patikimą ryšį ir siūlo įvairias pramogas įkvepiančių kelionių po miestą metu. TAI NAUJAS TRAUKOS OBJEKTAS MIESTE.

Naujasis „Nissan JUKE“ su pažangia „Nissan Intelligent Mobility“ technologija padės lengviau įveikti kasdienius gyvenimo vingius, suteikdamas daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir užtikrindamas glaudesnį ryšį su pasauliu. „ProPilot“ technologija visada bus šalia jūsų: ji sklandžiai prisitaikys prie jūsų vairavimo stiliaus, stebės situaciją kelyje ir reikiamu momentu įsikiš į procesą, kad padėtų jums valdyti, stabdyti arba padidinti automobilio greitį.

Naujasis„ Nissan JUKE“ komplektuojamas su išmaniosiomis vairavimo technologijomis, kurios padės drąsiau įveikti kasdienius gyvenimo vingius, suteikdamos daugiau malonių įspūdžių ir užtikrindamos patikimą ryšį su pasauliu.

Naująjį „Nissan JUKE“ galima valdyti beveik nededant jokių pastangų. Tai lemia ypač lengvas dinamiškas variklis su turbokompresoriumi, spartus pavarų perjungimas, sportinis vairas ir pakaba bei važiuoklė iš standaus, itin tvirto plieno. Taip pat minėtinos naujausios technologijos ir platus diapazonas važiavimo režimų, užtikrinančių maksimalų tikslumą ir optimalų valdymą. Įvertinus visus privalumus, jūsų veidą neabejotinai nušvies plati šypsena kiekvieną kartą sėdant už šio automobilio vairo!

Išbandykite testodrome parodos metu!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.