2020 08 31

„Fakto auto” pristato NISSAN Qashqai

ELEGANTIŠKAS ir sumaniai sukurtas dizainas. Naujajame „Nissan QASHQAI“ susijungia stulbinanti išvaizda ir efektyvios aerodinaminės savybės, leidžiančios išnaudoti VISAS vairavimo mieste galimybes.

„Nissan“ išmanusis mobilumas iš naujo apibrėžia, kaip naudojame energiją, vairuojame ir įtraukiame automobilius į savo gyvenimą. „QASHQAI“ išmaniųjų technologijų rinkinys suteikia dar daugiau pasitikėjimo vairuojant. Nuo išmanios automobilio statymo sistemos iki išmanaus avarinio stabdymo ir pėsčiųjų atpažinimo sistemos. „Nissan QASHQAI“ rūpinasi jumis ir Jus supančiais žmonėmis.

Nepaprastai lengvas automobilio statymas ir manevravimas, kai turi papildomą porą akių. „Nissan“ išmani aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema naudoja keturias kameras, suteikiančias galimybę matyti virtualų vaizdą aplink „QASHQAI“, tarsi žiūrėtumėte iš paukščio skrydžio. Be to, kad dar geriau matytumėte, galite rinktis kelis vaizdus: iš priekio, galo ir dešinio priekinio kampo. Jūs tikrai tilpsite į norimą vietą, o kiekvienas manevras bus paprastas ir tikslus.

„Nissan“ išmanusis mobilumas jūsų vairavimo patirtį perkelia į naują lygį. Sistema suartina jus ir „QASHQAI“ dar labiau naudodama išmaniojo vairavimo technologijas, todėl galite labiau savimi pasitikėti ir geriau kontroliuoti automobilį. Vairavimas tampa dar labiau žavinčiu potyriu ir užtikrina, kad kiekvieną kartą kelyje jausitės puikiai.

Išbandykite testodrome parodos metu!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.