2020 09 01

FANUC NORDIC: naujas tikslumo ir produktyvumo standartas

FANUC korporacija – tai pirmaujanti pasaulyje CNC valdymo sistemų, robotų, gamybos mašinų (ROBODRILL, ROBOCUT ir ROBOSHOT) lyderė. FANUC turi 261 paslaugų centrus 107 šalyse ir daugiau nei 6000 darbuotojų. Įmonė siūlo platų pardavimo, techninės pagalbos, mokslinių tyrimų ir plėtros, logistikos ir klientų aptarnavimo tinklą.

FANUC NORDIC parodoje Balttechnika 2019 pristatys savo pažangiausius pramoninius robotus bei jų asortimentą, naujausius automatinius valdymo ir CNC sistemos sprendimus. FANUC turi daugiau nei 100 robotų modelių, kurie yra ne tik lengvai valdomi, bet ir lanksčiai pritaikomi ir nesunkiai integruojami pramonėje.

Viena pažangiausių automatinės pramonės gamintojų visame pasaulyje savo stende parodoje pademonstruos ne tik FANUC SCARA SR serijos robotą, kurio naujas modelis pirmą kartą pristatytas 2017 m. Tarpautinėje robotų parodoje (iREX) Tokijuje, Japonijoje, bet ir praplėstą bendradarbiaujančių, galinčių dirbti bendroje darbo vietoje su žmonėmis, robotų spektrą.

Video

FANUC NORDIC stendo Nr. 5.C09.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.