2020 10 02

FORUMAS „ATEITIS MŪSŲ ČIA”

Lapkričio 11-12 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks forumas „Ateitis mūsų čia“ – tai bene didžiausia diskusijų platforma apie įvairiapusišką ekologijos suvokimą, žmogaus dermę su gamta bei pilnavertę gyvenseną. Ilgametę patirtį sukaupę pranešėjai pasiruošę atsakyti į visuomenei rūpimus klausimus apie vyraujančias ekologijos tendencijas ir inovacijas, pasidalinti geros savijautos, darnaus gyvenimo receptais. Forumo tikslas – skatinti sąmoningą vartojimą bei kartu atrasti veiksmingiausius būdus, leidžiančius suderinti žmogaus veiklos interesus ir aplinkos gerovę.

Forumo tematiką sudaro keturi elementai, su kuriais kasdieninėje veikloje susiduriame kiekvienas – oras, ugnis, vanduo ir žemė. Tai – stichijos, lemiančios mūsų savijautą. Aplinkos tarša, aktyvi žmogaus ūkinė veikla dažnai lemia nepageidaujamus pokyčius mūsų organizmuose. Atsakingai kurdami darnią ir sveiką gyvenimo aplinką, rūpindamiesi savo bei artimųjų sveikata, prisidedame prie darnios ir sąmoningos visuomenės kūrimo. Forumo metu savo patirtimi ir sėkmės istorijomis dalinsis būrys Lietuvos ekologijos ekspertų.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.