2020 09 03

FORUMAS. SVEIKATOS TURIZMAS: PRABANGA AR BŪTINYBĖ?

Šiemet parodos ADVENTUR FORUMO tema – SVEIKATOS TURIZMAS: PRABANGA AR BŪTINYBĖ. Tai – ne tik viena iš prioritetinių Lietuvos turizmo rūšių, bet ir sparčiai plintanti keliavimo po pasaulį tendencija. Vis dažniau atsigręžiama į sveikatą, kokybišką gyvenimo būdą, keliaujant ieškoma ne tik naujų pojūčių bei potyrių, bet ir geros savijautos būdų, sveikatos šaltinių.

Koks Lietuvos sveikatos turizmo status quo? Kokia patirtimi gali didžiuotis ir pasidalinti sveikatos turizmo lyderiai vengrai? Kaip stiprybės semtis iš gamtos išmoko suomiai? Kaip gydymo naudą per atostogos užsienio šalyje mato mokslininkai? Ar žvejyba padeda atgauti jėgas? Kuo, kam ir ar naudingas sveikatos turizmas? Kokie užsienio turistų lūkesčiai Lietuvos kurortuose ir gydymo įstaigose ir ar mes juos pateisiname? Šie ir kiti klausimai bus nagrinėjami ADVENTUR forume, kuriame maloniai kviečiame dalyvauti.

ADVENTUR 2020 FORUMAS PROGRAMA

FORUMO LEKTORIŲ INFORMACIJA

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.