2024 04 09

„Fronius” – suteikite energijos savo gyvenimui!

,,Fronius International”  yra sėkminga pasaulinė technologijų ir kokybės lyderė, veikianti suvirinimo technologijų, fotovoltinės ir akumuliatorių įkrovimo srityse.

Mūsų verslo padalinio ,,Solar Energy” dėmesys sutelktas į patikimą ir visapusišką energijos tiekimą – 24 valandas per parą.

Jau daugiau nei 30 metų ,,Fronius Solar Energy” tikime, kad atsinaujinančioji energija yra raktas į energetikos pertvarką, kuri naudinga tiek žmonėms, tiek aplinkai.

Saulės energija galime naudotis visą parą ir nepriklausomai nuo metų laiko, nes saulės energija yra skirta visiems.
Elektra, mobilumas, šildymas ir vėsinimas: Su mumis tvarus energijos tiekimas yra prasmingas ir vertas gyvenimo.

Sužinokite daugiau apie ,,Fronius International GmbH” ir verslo padalinį ,,Solar Energy”:

https://www.fronius.com/en/about-fronius/company-values

https://www.fronius.com/en/solar-energy/about-us/why-fronius

Europoje pagaminta saulės energija

Jau daugiau nei 30 metų esame atsakinga įmonė, kurios tikslas – sėkmingai veikti ekologiniu, ekonominiu ir socialiniu požiūriu, siekiant užtikrinti tvarumą.

Atsižvelgdami į šiuos aspektus ir į savo partnerių interesus, taip pat išplėtėme savo gamybos vietą pačioje Europos širdyje, tiksliau, Sattledte, Austrijoje.

Plėsdami gamyklą ne tik kuriame naujas darbo vietas ir didiname gamybos pajėgumus, kurie yra visų dalyvių ekonominės sėkmės pagrindas, bet ir 100 % gamybai, taip pat
gamybinių patalpų šildymui ir vėsinimui naudojamos energijos gaunama iš atsinaujinančių šaltinių.

Tuo pačiu metu mūsų Sattledt gamyklos plėtra yra centrinis Europos vertės grandinės elementas, kuriam skiriame visą dėmesį – nes išlaikome aukštus standartus ir norime
toliau kelti tvarumo ir kokybės standartus visų labui.

Daugiau: Expansion of the Sattledt production site (fronius.com)

Apsilankykite mūsų stende

,,Fronius Solar Energy” jau daugiau nei 30 metų kuria novatoriškus produktus, sprendimus ir skaitmeninius įrankius, skirtus ekonomiškai efektyviai ir protingai
gaminti, kaupti, paskirstyti ir vartoti saulės energiją.

Šiandien mūsų vardas reiškia inovacijas, kurios tvariai praturtina privačių vartotojų ir mūsų komercinių klientų verslą saulės energija – ištikimai laikydamiesi mūsų šūkio
,,Suteikite energijos savo gyvenimui”.

Sužinokite daugiau apie mūsų viziją, atraskite tikrą technologijų lyderystę ir pakelkite savo saulės energijos naudojimo patirtį į kitą lygį mūsų stende 4C.19.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.