2020 09 01

G.Astronominė kelionė su vietiniu maistu

LIETUVOS KAIMO TURIZMO ASOCIACIJOS ORGANIZUOJAMA

PANELINĖ DISKUSIJA

G.Astronominė kelionė su vietiniu maistu

Lapkričio 8 d., 10:00 – 11:30 val.

AUDITORIJA: gastronominiai turistai, maisto gurmanai; ūkininkai, norintys bendradarbiauti su Horeca sektoriumi; viešojo maitinimo įstaigų atstovai (virtuvės šefai/direktoriai), palaikantys vietinio maisto kultūrą;

RENGINIO MODERATORIUS:  Tomas Juknevičius

KVIESTINIAI DISKUSIJOS DALYVIAI:

Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra “Keliauk Lietuvoje”, Lietuvos gastronominis potencialas yra milžiniškas tiek vietiniams, tiek užsienio turistams.

Linas Žabaliūnas, LKTA prezidentas, Šalies tradicijų ir kultūros pažinimas per gastronomines patirtis. Vietiniai produktai kaimo turizmo sodybose.

Mindaugas Maciulevičius, ŽŪK “Lietuviško ūkio kokybė” vadovas, Ūkininkų ir smulkių gamintojų natūrali bei tradicinė produkcija ir trumpos maisto grandinės.

Edgaras Šičkus, UAB „Geri produktai“ vadovas, B2B bendradarbiavimas su HoReCa sektoriumi. Ūkininkų produktai viešo maitinimo įstaigose.

Tomas Rimydis, – LVVKA Tarybos narys, „WorldChefs“ asocijuotas teisėjas, restorano „Ertlio namas“ virtuvės šefas, Šiuolaikinė lietuviška virtuvė ir vietinio maisto vartojimo kultūra.

DISKUSIJOS TIKSLAI:

  • padėti suprasti, kodėl maistas yra neatsiejamas nuo turizmo sektoriaus, koks yra Lietuvos gastronominio turizmo potencialas;
  • skatinti vietinio maisto kultūrą;
  • didinti ūkininkų bendradarbiavimą su Horeca sektoriumi;
  • pristatyti galimybes teikti viešojo maitinimo sektoriui ūkininkų produkciją;
  • susipažinti su vietiniais skoniais

TRUKMĖ: 1 – 1,5 h + vietinių produktų degustacija

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.