2024 04 09

Garant ProTech pranešimas: „FirePro“ kondensuoto aerozolio gaisro gesinimo technologija

„Garant ProTech“ – ekspertinė inžinerinė gaisrinės saugos įmonė, parodos lankytojams pristatys revoliucinius gaisro gesinimo sprendimus, pagrįstus AEROZOLIO technologija

Įmonė sėkmingai plėtoja veiklą pastatų priešgaisrinės apsaugos srityje.

„Garant ProTech“ yra vienintelė sertifikuota gamintojo „FirePro“ atstovė Lietuvoje galinti projektuoti, diegti ir prižiūrėti kondensuoto aerozolio gaisro gesinimo technologijų sistemas.

„FirePro” yra įsipareigojusi tyrinėti ir kurti aplinkai draugiškus ir tvarius priešgaisrinės apsaugos sprendimus, kad apsaugotų žmones ir tai, kas jiems svarbu.

Bendrovė kuria, gamina ir visame pasaulyje platina aplinkai nekenksmingas „FirePro” kondensuoto aerozolio gesinimo technologijų sistemas.

„Garant ProTech“ gali pasiūlyti ne tik įvairiausių priešgaisrinių, bet ir gaisro gesinimo sprendimų bet kurioje žmogaus veikoje.
Tuo pat metu, įmonė yra ilgalaikė ir bene didžiausia priešgaisrinių apsaugos priemonių tiekėja Lietuvos ugniagesiams gelbėtojams.

 

Daugiau apie įmonę:

garantpro.eu

Data: Balandžio 2 d.

Laikas: 16.30 – 17.30 val.  

Vieta: 3 salės prezentacijų erdvė

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.