2020 09 03

Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”2020

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, kartu su Lietuvos geografijos mokytojų asociacija pristato jau penktajį parodos ADVENTUR metu vyksiantį didžiulės sėkmės sulaukusį geografijos žinių konkursą „Pažink Lietuvą ir pasaulį”. Šis renginys įtrauktas į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro renginių grafiką ir turi nacionalinio renginio statusą.

Konkurso dalykinis turinys apima Lietuvos, Europos ir pasaulio kontekstą, pateikiant jį patrauklia vizualia vaizdų, video ir garsų forma per aplinkosaugos, darnaus vystymosi, atsakingo vartojimo, turizmo išteklių įvairovės ir skatinimo aspektus.

 

Konkurse dalyviai varžosi 6-8, 9-12 klasių ir saugusiųjų grupėse. Mokinių kategorijose numatoma 1500 dalyvių.

 

Moksleiviams ir mokytojams ADVENTUR paroda yra gyva, interaktyvi geografijos ir pasaulio pažinimo pamoka, kurioje laukia neatrasti Lietuvos ir pasaulio kampeliai, susitikimai su garsiais keliautojais, jų pasakojimai ir patyrimai.

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.