2020 09 01

Geresni verslo procesai ir efektyvumas, nuolatinis tobulinimas siekiant patenkinti augančią rinką

Klinkmann sujungia du pasaulyje pirmaujančius skaitmeninės transformacijos tiekėjus: Wonderware AVEVA ir Microsoft, kurie papasakos apie esamas ir būsimas skaitmeninimo ir skaitmeninės transformacijos galimybes pramonės įmonėse ir išmaniosiose miesto programose bei automatizavime – su standartiniais Wonderware ir Microsoft sprendimais. Taip pat kaip rinkti didelius kiekius duomenų iš verslo procesų, analizuoti juos ir padaryti geriausius patobulinimus ir sprendimus gamybai ir kitiems procesams.

Norėdami auginti verslą ir konkuruoti naujojoje skaitmeninėje verslo aplinkoje, generaliniai direktoriai, gamybos vadovai ir kiti vadovaujančias pareigas užimantys asmenys, turi išplėsti savo verslo skaitmeninimą nuo izoliuotų siloso bokštų iki gamybos, strategijos ir verslo modelių, paremtų naujomis skaitmeninėmis priemonėmis, pagrindo.

Kodėl dalyvauti?

Seminare išgirsite ir pamatysite, kaip įgalinti naujus verslo modelius ir atkurti gamybos vertės grandinę su duomenimis, surinktais iš skirtingų sistemų, debesų kompiuterijos, daiktų interneto (IoT) ir skaitmeninės transformacijos. Taip pat išmoksite, kaip padidinti gamybos operacijų našumą ir kokybę.

Susipažinkite su skaitmenine transformacija ir prisijunkite prie seminaro!

Seminaras vyks gegužės 17 d. nuo 10:00 iki 16:00 val. konferencijų salėje 5.3.

Seminaro dienotvarkę ir registraciją galite rasti čia.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.