2020 09 01

Geriausi sprendimai jūsų namams iš ambicingos ir profesionalios dizainerių komandos

Jaukumas, tai akimirka kai savo namuose Jūs jaučiatės saugūs ir galite leisti sau atsipalaiduoti.
Mūsų misija – sukurti Jūsų akimirkos jaukumą
!

Studija „Jaukumas“ Lietuvoje pristato Olandų „Zuiver“, „Dutch Bone“, „White Label Living“ kompanijos produkciją. O šiandien galime su džiaugsmu pristatyti naujus prekės ženklus „Linoo“ ir „Bold Monkey“.

„Linoo“: 100% lietuviškas linas. Gryna ramybė. Prabangi namų tekstilė, kurios nereikia taupyti. Vienintelė švelni priežastis likti namuose ilgiau, į savo namus prisijaukinant linines patalynes, pagalvėles, antklodes, švelniuosius lininius rankšluosčius ir chalatus.

„Bold Monkey“: prieinamo dizaino baldai, skirti širdyje jauniems žmonėms. Ekstravagantiški, linksmi ir šiek tiek ekstremalūs, vertinantiems unikalias formas, kuriantiems tendencijas. Baldai kurie garantuoja pritraukti Jūsų svečių dėmesį ir pradėti pokalbių temas. Interjero pasaulio maksimalistai – kai daugiau yra daugiau!

Ambicinga ir profesionali dizainerių komanda, įsikūrusi keturiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, didžiuojasi galėdami su Jumis pasidalinti žiniomis ir per visą sėkmingo darbo metus sukaupta patirtimi, pasiūlant Jūsų namams geriausius sprendimus.

Daugiau apie parodos dalyvį: www.aderlita.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.