2020 09 01

„GR Art” – tai tėvo ir dukros įkurtos meno dirbtuvėlės

Apie mus 

Savo kūryboje naudoju tik labai seno ąžuolo likučius iš senų pastatų, baldų, buities rakandų ar tiesiog iš senai numirusio ir pamiršto ąžuolo medienos. Jungiu juos su stiklu, senais kalvių darbais bei įvairiais sendaikčiais, kurių amžius gali siekti net ir kelis šimtus metų. Ąžuolą dengiu tik natūralaus skysto vaško arba alyvų mišiniais, o spalvą jam jau dovanojo gamta.

Dukra Rusnė yra keramikė, tad bandome kuo glausčiau susieti mūsų meno šakas ir sakyčiau mums visai neblogai sekasi. Nuoširdžiai tikime, kad atgimę mene senųjų amatininkų darbai, ras vietą jūsų širdyse ir interjere.

Gaminame įvairius interjero elementus, tiek funkcionalius, tiek meniškus, pagal individualius kliento norus ir pageidavimus. Todėl darbą pradedame nuo susitikimo su klientu, kad galėtume išsirinkti medžiagą, iš kurios įgyvendinsime Jūsų idėją, ir viską aptarus priimti geriausią dizaino sprendimą, kuris papildytų jūsų interjerą.

Iš ko ir kodėl

Kodėl naudoju tik labai seną ąžuolą? Nes šis kietmedis visų pirma yra stiprybės ir ilgaamžiškumo simbolis, o svarbiausia, kad kruopščiai pašalinus nuo jo per ilgus metus susikaupusį purvo bei supuvusios medienos sluoksnį, atsiveria unikalus, pačios gamtos sukurtas menas. Ąžuolą dengiu tik natūraliu skystu vašku arba alyva, o ruda, melsva ar net  juoda spalva išduoda, kad jam gali būti šimtai ar net tūkstančiai metų.

Dar viena labai  įdomi ir unikali medžiaga, kurią naudoju kūrybai – tai seni kalvių darbai. Unikalūs, nes kiekvienas šio meniško amato kūrėjas turėjo savo braižą ir charakterį, tačiau bėgant laikui ir sparčiai besikeičiant technologijom, dauguma šių kūrinių atsidūrė metalo laužuose arba sendaikčių turguose.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.