2021 09 09

Grožio ir spalvų šventė

Šių metų rudens sezonas – puiki galimybė prisiminti klasiką, nes ryškios raudonos lūpos ir tamsia spalva apvestos „katės akys“ grįžta į madą.

Individualus požiūris
Ar jums teko nusivilti internetu įsigytu kosmetikos pirkiniu tada, kai nebuvo galimybės išbandyti ar pasitarti gyvai? Parodoje „Pelenė“ taip tikrai nenutiks! Čia prie kiekvieno stendo jus pasitiks specialistai ir padės išsirinkti būtent jums tinkamiausią produktą, pademonstruos, kaip juo naudotis ir tiesiog mėgautis kiekviena grožio akimirka.
Gritė Maraškevičiūtė-Tamošiūnė džiaugiasi, kad jų stende lankytojus konsultuos profesionali vizažistė ir tarptautinė trenerė iš Paryžiaus. Čia bus pristatyta ir sezono naujovė – veido serumų linija, padėsianti odai atrodyti skaisčiai švytinčiai, lengvai ir sudrėkintai.

Akcentas – blakstienos
Išraiškingos blakstienos – daugybės moterų siekiamybė ir troškimas. Jos paryškina kiekvieną makiažą, pagyvina akis ir tiesiog priverčia šypsotis. Prisipažinkime: turbūt ne viena, geisdama nuostabaus efekto, esame išbandžiusios priauginamų blakstienų paslaugą. Kaip ji teikiama ir kas padeda įvertinti kokybę galėsite sužinoti parodoje.
Greta blakstienų nepamirškime ir išskirtinių makiažų. Jiems galite rinktis viską, ką tik leidžia jūsų norai ir vizijos: blizgios, žaismingos, klijuojamos detalės ar alyviniai, violetiniai, rausvi ir prigesinti rožiniai akių šešėliai. Visa tai jūsų renginius ir fotosesijas pavers nepamirštamais.

Padės suspindėti kiekvienai
Nors mada yra svarbu, įdomu ir gražu, nereikia pamiršti ir to, kas tinka tik jums ir pabrėžia būtent jūsų individualumą. Kiekvienam asmeniškai priderinti produktai, tekstūros ir spalvos padės sukurti nepakartojamą įvaizdį. Parodos metu vizažistės teiks nemokamas individualias konsultacijas ir parinks tik jums tinkamus asmeninius makiažo krepšelius.
Vizažistė Birutė Pajedienė tikina, kad daugiau nei 20 metų dirbdama grožio industrijoje puikiai žino klientų poreikius, todėl savo stende suteiks profesionalią konsultaciją ir parodys, kaip tinkamai naudoti kosmetiką bei pasiūlys gražiausius spalvų derinius.

„Grožis neturi amžiaus“ – tokiu šūkiu paroda ir jos dalyviai pasitiks lankytojus. Čia kiekvienas ras būdą, kaip atskleisti savo amžiaus kerus, o tai padaryti padės parodos dalyviai, pristatantys grožio industrijos naujienas.
Rugsėjo 16–18 d. „Litexpo“ parodų rūmuose vyksiančioje grožio parodoje „Pelenė 2021“ turėsite puikią progą ne tik atrasti sau tinkamo atspalvio lūpdažį, bet ir išvysti visas sezono makiažo tendencijas.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.