2020 08 31

HARMONY PARK stende – išskirtiniai laisvalaikio pramogų pasiūlymai visai šeimai!

Parodoje Žirgai 2019 dalyvaus HARMONY PARK – išskirtinis poilsio ir laisvalaikio paslaugų kompleksas Lietuvoje.

Tai vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras, įkvepianti ramybė, žirgynas, tarptautinius standartus atitinkantis hipodromas, 5+ žvaigždučių „Harmony Park“ viešbutis, traukiantis lankytojus jaukia prabanga, subtilumu, modernumu ir įspūdingu SPA centru.

Moderniame žirgyne atrasite jojimo džiaugsmą, patirsite neišdildomų įspūdžių, turėsite galimybę išmokti joti, pasivažinėti karieta ar įsiamžinti fotosesijoje su žirgais. Turintiems nuosavus žirgus siūlome aukščiausio lygio paslaugas – Jūsų žirgas gyvens erdviame garde, maitinsis aukštos kokybės pašarais, bus nuolat visapusiškai prižiūrimas. Šaltuoju metų periodu jojimo pamokos vyksta šildomame manieže. Hipodrome vyksta įvairios žirgų varžybos.

Renginio metu turėsite išskirtinę galimybę pasinaudoti ypatingais kainų pasiūlymais visoms HARMONY PARK siūlomoms paslaugoms, todėl kviečiame pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis iš anksto!

HARMONY PARK stendo Nr.5.A16. Pasimatykime!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.