2024 03 26

Homilo – interjero dizaino paslaugų įmonė

Homilo interjero dizaino paslaugų įmonė, kurianti interjerus internetu ir gyvai. Mūsų komanda tiki, kad interjero dizainas turi būti prieinamas kiekvienam, todėl siūlome  ekonomiškus sprendimus, kurie draugiški jūsų finansams. Dar daugiau – mūsų interjero paslaugos teikiamos įvairaus dydžio erdvėms. Galbūt Jums reikia interjero dizaino paslaugų vienam kambariui? O gal dideliam, kelių aukštų namui? Nesvarbu, sukursime interjerą visoms erdvėms.

 

Kaip veikia mūsų paslaugos?

Užpildykite anketą, pridėkite savo buto, namo ar biuro nuotraukas, nurodykite Jums patinkantį stilių ir suplanuokite konsultaciją su projekto vadovu. Konsultacijos metu sužinosime apie Jūsų dizaino pageidavimus, stilių ir biudžetą ir paskirsime interjero dizainerį, kuris geriausiai atitiks jūsų projektą bei viziją.

 

Mėgaukitės Savo Svajonių Dizainu

Gaukite tik jums ir jūsų erdvei paruoštą 2D arba 3D modelį, grindų planą, spalvų paletę bei pirkinių sąrašą – tai padarys viso interjero įrengimą gerokai paprastesnį.

 

  • Galutiniam dizainui jūsų dizaineris naudos tiek jau jūsų turimus baldus (jei tokių yra), tiek naujus baldus bei jų derinius.
  • Galite teikti pasiūlymus savo projekto vadovui ir prašyti pataisymų.
  • Perduokite paruoštą projektą pasirinktiems meistrams ir mėgaukitės įrengimo procesu.
  • Kartu su Interjero dizaino paslaugomis suteiksime Jums pirkinių sąrašą, kad jums nereikėtų ieškoti visų norimų baldų ir aksesuarų. Tai padarysime už Jus!

 

Mūsų paslaugų paketai

 

Ekonominis

Po 1 valandos konsultacijos gausite Jums sukurtą 2D dizainą, baldų pirkinių sąrašą ir galimybę projektą koreguoti iki 2 kartų.

10 eur/ ㎡

PRADĖTI

 

Standartinis

Po 1 valandos konsultacijos gausite tik Jums sukurtą 3D dizainą, baldų pirkinių sąrašą bei galimybę projektą koreguoti iki 3 kartų.

25 eur/ ㎡

PRADĖTI

 

Vietoje

Įeina viskas, kas yra „Standartiniame“ pakete + papildoma korekcija, apsilankymas Jūsų namuose, gyvam vertinimui bei konsultacijai.

40 eur/ ㎡

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.