2020 09 01

Inovatyvaus dizaino produktų studija

MARCH yra inovatyvių dizaino produktų studija, 2012 m. įkurta Martyno Kazimierėno ir Eglės Opeikienės. MARCH kuria autorinius dizaino produktus bei bendradarbiauja su kitais dizaineriais. Studijoje gimstančių objektų spektras gana platus: nuo tamsoje saugančių modernių atšvaitų, kreida užrašomų marškinėlių iki interjero aksesuarų.

Nuolat stebėdami aplinką ir kasdien naudojamus daiktus MARCH siekia surasti nišą – naują objektą, naują išradimą ar naują principą. Dažnas rezultatas – nepaprasti paprasti daiktai! Kompanija laikosi tvirtų nuostatų neprisidėti prie betikslės gamybos ir Kinijos ekonomikos klestėjimo: į naujų produktų lentyną patenka tik gerokai patobulinti ar visiškai nauji objektai. Tokie kaip modernus atšvaitas, kuris didina saugumą  ir  gerina matomumą kelyje – jį tiesiog norisi dažniau segėti. Studija taip pat palaiko vietinį ir regioninį verslą – MARCH dirba išskirtinai tik su Lietuvos ir ES gamintojais. Dėl to MARCH yra geras Kokybės draugas. Naujo objekto gamybos procese panaudoti modernias medžiagas ir technologijas.

MARCH ypač didelį dėmesį skiria produktų įpakavimui. Studijos daiktai maloniai masažuoja akis tiek tikrose, tiek elektroninėse lentynose. Dažnai produktai yra perkami dovanojimui dėka originalios pakuotės.

MARCH prekės ženklas tapo patrauklus ir pirkėjams, ir partnerių parduotuvėms. Įmonės tarptautinė sėkmė tai patvirtina: per kelerius veiklos metus MARCH produkcija pradėjo prekiauti šimtai parduotuvių  50-yje šalių.

 

Daugiau apie dalyvį: www.march.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.