2020 09 03

„Inter Cars Lietuva“ pristato:

„Show Car 2018“: nauji mokymai ir nematyta įranga

Atėjus pavasariui įmonė „Inter Cars Lietuva“ savo klientams organizuoja tradicinį mokymų projektą „Show Car“. Šiemet dalyviams bus pristatyta daug naujienų – visiškai nauja mokymų programa ir moderni, Lietuvos rinkoje debiutuojanti įranga.

 

Laukia visiškai nauji mokymai

Šiemet „Show Car“ dalyviams bus paruošta visiškai nauja, mūsų šalyje negirdėtų mokymų programa, o seminarus ves tokių įmonių kaip „Hella“, „ZF Sachs“, „Febi“, TRW, „Meyle“.

Atvykę į mokymus, „Inter Cars Lietuva“ klientai galės išgirsti ir daugiau sužinoti apie šiuolaikinius LED žibintus, variklio dujų paskirstymo mechanizmą, turbokompresorius šiuolaikiniuose automobiliuose, stabdžių sistemas, variklio komponentus.

Į visus „Show Car 2018“ mokymus galima registruotis internetu www.intercars.lt, o „Inter Cars Lietuva“ klientams bus taikomas simbolinis mokestis.

 

Įrangos ir įrankių naujovės

„Show Car“ parodoje apsilankę technikos specialistai galės apžiūrėti naujus „Evert“ įmonės keltuvus, padangų montavimo ir balansavimo įrenginius. Taip pat bus pristatyta naujoviška IDEAL gamintojo metalo apdorojimo įranga – plazminiai pjovimo aparatai, suvirinimo įranga, indukciniai kaitintuvai. Pastarieji įrankiai visada susilaukia daug susidomėjimo.

 

MOKYMŲ GRAFIKAS

 

05.16   Šiuolaikiniai LED žibintai (Hella) Stabdžių sistemos (TRW)
05.17   Galios perdavimo mechanizmai (ZF SACHS Važiuoklės jungiamosios dalys (Meyle)
05.18   Variklio dujų paskirstymo mechanizmas (Febi) Įrangos naujovės ( INTERCARS ir BOSCH specialistai)

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.