2020 08 31

Interaktyvus seminaras žaidimas „SANTYKIŲ LABORATORIJA: SEPTYNIOS AUKSINĖS TAISYKLĖS“

Kviečiame į interaktyvų seminarą žaidimą „SANTYKIŲ LABORATORIJA: SEPTYNIOS AUKSINĖS TAISYKLĖS“. Žaidimas seminaras vyks kūrybinėse dirbtuvėse lapkričio 22-23 d.

Žaidimas – labai rimtas užsiėmimas, kurio metu:

– sužinosite septynias auksines santykių poroje taisykles (jos galioja visuose santykiuose – ir su vaikais, ir su tėvais, ir su draugais, ir profesinėje srityje);

– pasitikrinsite ar kai kurias iš jų jau taikote ir kaip tai darote savo asmeniniuose santykiuose;

– išmoksite bent vieną naują būdą elgtis kitaip, patirsite tai realiai, išmėginsite „gyvai“;

– kitų žaidėjų asmenyse aiškiau pamatysite visų septynių taisyklių taikymą;

– įgysite unikalią patirtį dirbdami komandoje;

– galėsite atsakyti į savo atsineštą klausimą kaip išspręsti vieną ar kitą jums iškilusį jūsų asmeninių santykių sunkumą.

Nei vienas iš mūsų nenori sukurti ir gyventi nedarnioje šeimoje. Visi mes norime meilės, visi mes tikime, kad yra laimė ir ieškome jos vienokiais ar kitokiais būdais. Kai susitikome, abu buvome labai geri, laimingi ir planavome toliau tą laimę didinti ir plėsti. Kas mums nutiko? Kaip mes dabar vienas su kitu gyvename? Kaip vienas kitą prižiūrime? Ir kokie to rezultatai? Kaip vienas kitam trukdome ir ką galėtume pakeisti?

Mes nuolat atsiduriame kažkokiose situacijose, kurios mus moko. Moko savęs suvokimo. Kur aš esu, ką aš veikiu? Kas su manim vyksta čia ir dabar? Ko manęs moko viena ar kita situacija.

Prisiimti atsakomybę, už viską ką darau, ką galvoju, kaip jaučiuosi.

Svarbiausia yra nekapstyti savęs, nes taip mes ieškome trūkumų ir tik bloginame situaciją. Savęs pažinimas – tai atvirkščiai – energijos atpalaidavimas ir pasidalinimas su kitu.

APIE AUTORĘ

AURIMA DILIENĖ – gydytoja psichoterapeutė, šeimų konsultantė, lektorė, vaikų ir paauglių psichiatrė, sukaupusi virš dvidešimties metų profesinę patirtį, šiuo metu gyvena ir dirba Prancūzijoje.

Kartu su vyru Vaidotu augina septynis įvairaus amžiaus vaikus ir yra santuokoje jau dvidešimt šešerius metus.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.