2020 10 02

Išskirtinė parodos premjera – PEUGEOT 5008 SUV

Šiemetinėje parodoje madingiausias ir naujausias tendencijas demonstruos ne tik grožio industrijos profesionalai. Atskiroje ekspozicijoje bendrovė AUTO VICI be kitų PEUGEOT modelių, lankytojams pristatys naująjį PEUGEOT 5008 SUV. Modernus šio automobilio dizainas palieka įspūdį nuo pat pirmojo žvilgsnio. Atletiškas aukštai pakylėto kėbulo dizainas, dideli ratai su dailiai šlifuotais ratlankiais, chromo juostos, aliumininiai stogo rėmai ir „Black Diamond“ stogas elegantiškai pabrėžia jo stiprias formas.

Lankytojai taip pat išvys ir galės išbandyti:

Naująjį SUV modelį PEUGEOT 3008: įkvepiantis SUV, kuris siūlo sustiprintus potyrius ir išmanias technologijas. Išrinktas „Europos metų automobiliu 2017“, pripažinimo šis automobilis sulaukė ir Lietuvoje, Metų automobilio rinkimuose už dizainą.

PEUGEOT 208. Šis kompaktiškas, naujos kartos hečbekas pasižymi užtikrintu stiliumi, kuris dabar yra sportiškesnis ir puikesnis, nei kada nors anksčiau.

PEUGEOT 2008. Kompaktiškas ir ryškus SUV tipo automobilis naujovišku išorės dizainu. Jo dizainas išreiškia SUV segmento bruožus, papildant juos papildoma galia ir tvirtumu. Ratų arkos, vertikalios radiatoriaus grotelės ir buferis apsaugo kėbulą, o aukštyn kylanti stogo linija prisideda prie dizaino rafinuotumo.

Bandomieji PEUGEOT važiavimai vyks balandžio 8 dieną nuo 12 iki 15 val. Vieta – lauko aikštelė prie 5 salės.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.