2020 09 03

Išteku.lt

Pirmą kartą grožio industrijos parodoje „Pelenė“ įsikurs speciali Isteku.lt erdvė būsimoms nuotakoms, nes grožis ir vestuvės yra glaudžiai susiję.

Vienoje erdvėje galėsite išvysti garsiausių Lietuvos dizainerių vestuvines sukneles. Modelius iš paskutinių vestuvinių kolekcijų demonstruos dizaineris Egidijus Rainys, mados namų „Vamp“ kūrėjas Arvydas Videika, o originalusis Liutauras Salasevičius eksponuos itin įspūdingą renginių organizatorės Ingos Budrienės vestuvinę suknelę, kurią ši rudenį vilkėjo santuokos atnaujinimo įžadų metu.

Kaip išsirinkti vestuvių vietą ir į ką svarbiausia atkreipti dėmesį patars „Harmony Park“ atstovai, kurie šią sritį išmano geriausiai – „Europe Hotel Awards“ rinkimuose šis viešbutis ir jo SPA įvertinti, kaip geriausi Lietuvoje.

Išskirtinių švenčių kūrėjai „Čiop Čiop“ pakvies į degustaciją: kaip atrodo ir kokio skonio yra šiuolaikinis saldus vestuvių stalas. Ar tikrai verta jį puošti trijų aukštų tortu ir šakočiais, o gal geriau paversti skoninga šventės puošmena?

Juvelyrikos namų „Fashion Gold“ atstovai vestuvių oazėje pakvies pasimatuoti per 1000 vestuvinių žiedų ir papasakos, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį juos renkantis ir kokių klaidų nedaryti.

Vestuvių erdvė masins ne tik patarimais, bet ir norinčius pasigėrėti – žinomiausias Lietuvos floristas, ženklo „Flower Couture“ kūrėjas Mantas Petruškevičius nustebins net ir visko mačiusius. Kiekviena jo dekoruota erdvė išsiskiria originalumu ir gali tapti jūsų vestuvių dekoru.

Patarimais, kaip išsirinkti vestuvių datą, konsultacijomis apie poros suderinamumą dalinsis žinomiausia Lietuvos astrologė Palmira Kelertienė.

Isteku.lt vestuvių sala „Pelenės“ parodoje veiks 5 salėje visas tris dienas (stendo nr. 5.A15)

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.