2020 08 31

Japoko konstravimo kūrybinės dirbtuvės „LaQ kūrėjai“ ir „Mokslo nuotykis su LaQ“

TĖVELIAI!

Kviečiame atvykti į Japoko konstravimo kūrybinės dirbtuvės „LaQ kūrėjai“ parodoje VAIKŲ ŠALIS 2019. Dirbtuvės vyks Japoko stende (stendo numeris B02 A). Čia ne tik susipažinsite su „LaQ“ konstruktoriais, bet ir turėsite galimybę sukonstruoti savo modelį ir jį nufotografavus bei atsiuntus el. paštu konkursas@japoko.lt, sudalyvauti konkurse „LaQ Kūrėjai“, kurio dalyvių darbų nuotraukas bei nugalėtojus kas mėnesį skelbiame Japoko Facebook paskyroje.

Kūrybinėse dirbtuvėse su vaikais išmoksite įvairių konstravimo su „LaQ“ technikų, čia pat galėsite jas išbandyti, kurdami modelius pagal realaus dydžio schemas arba konstruodami savo fantazijos kūrinius.
Japoko kūrybinėse dirbtuvėse taip pat sužinosite, kaip pritaikyti „LaQ“ detales namuose žaidžiant ar mokantis. Nes „LaQ“ – tai daugiau nei žaislas, tai ir puiki ugdymo priemonė. Konstruojant su „LaQ“ lavinamas vaikų kūrybiškumas, matematinis, loginis ir erdvinis mąstymas, smulkioji motorika, ugdomas dėmesio koncentravimas.
Kviečiame atvykti su vaikais ir pasikviesti draugus! Garantuojame jums įdomų, įtraukiantį ir linksmą laiką konstruojant drauge.

Kūrybinės konstravimo dirbtuvės vyks visos parodos metu.

 

AUKLĖTOJAI IR MOKYTOJAI!

Registruokite vaikų grupes į Japoko pamokėles „Mokslo nuotykis su LaQ“ ir patys aplankykite parodą VAIKŲ ŠALIS 2019 nemokamai – Japoko padovanos du pakvietimus į parodą grupę lydintiems asmenims. Vaikams iki 7 metų įėjimas nemokamas.

Vaikų grupes (iki 15 vaikų) iki lapkričio 20 d. 17 val. registruokite el. paštu info@japoko.com. Laiške nurodykite:
• darželio ar mokyklos pavadinimą,
• vaikų skaičių,
• lydinčių auklėtojų ar mokytojų vardus,
• kontaktinį telefono numerį,
• pasirinktą pamokėlės laiką.
Pirmenybė bus teikiama pirmiems užsiregistravusiems. Iš to paties darželio ar mokyklos gali registruotis ne daugiau kaip dvi vaikų grupės. Grupė bus užregistruota, kai gausite patvirtinimą.

Nemokamos pažintinės pamokėlės vyks parodos VAIKŲ ŠALIS 2019 metu (lapkričio 22 d.) – Japoko stende (stendo numeris B02 A). Jose vaikai susipažins su japoniškais edukaciniais „LaQ“ konstruktoriais, konstravimo technikomis, galės praktiškai juos išbandyti. O su jumis mielai pasidalinsime idėjomis ir patarimais, kaip pritaikyti „LaQ“ įvairiose pamokose, kad vaikai greičiau, lengviau ir įdomiau mokytųsi. Kartu su vaikais aplankysite ir didžiausią šalyje parodą apie svarbiausias gyvenimo vertybes – šeimą, vaikus, meilę ir bendravimą. Be to, kiekvienas, sukonstravęs kokį nors modelį, namo parsiveš „LaQ kūrėjo“ diplomą!

Japoko pamokėlių tvarkaraštis:
10.00-10.30
10.40-11.10
11.20-11.50
12.00-12.30
13.00-13.30
13.40-14.10
14.20-14.50
15.00-15.30
16.00-16.30

„LaQ“ – tai daugiau nei žaislas, tai ir puiki ugdymo priemonė. Konstruojant su „LaQ“ lavinamas vaikų kūrybiškumas, matematinis, loginis ir erdvinis mąstymas, smulkioji motorika, ugdomas dėmesio koncentravimas. Konstruktoriai idealiai tinka praturtinti pamokas tiek darželinukams, tiek mokyklinukams. Konstruodami vaikai greičiau ir lengviau įsimena dėstomą medžiagą, noriau mokosi ir įsitraukia į bendrą veiklą.

*Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginio programą

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.