2020 09 01

Jaunųjų interjero dizainerių kūrybos darbų konkursas – NATŪRALUMAS IR MENINĖ ESTETIKA BIURŲ INTERJERUOSE Jaunųjų interjero dizainerių kūrybos darbų konkursas – NATŪRALUMAS IR MENINĖ ESTETIKA BIURŲ INTERJERUOSE

AMRES ART ir LITEXPO organizuoja jaunųjų interjero dizainerių kūrybos darbų konkursą – NATŪRALUMAS IR MENINĖ ESTETIKA BIURŲ INTERJERUOSE.

Šiuolaikiniame pasaulyje, siekiant išlaikyti balansą tarp technologijų ir natūralumo, meninė estetika ir unikalus dizainas tampa neatsiejama biurų interjerų dalimi. Tinkamas interjero detalių pritaikymas biure ne tik skatina darbuotojų kūrybingumą ir darbo našumą, bet ir tampa organizacijų kultūros dalimi, atskleidžianti unikalią įmonės tapatybę.

Norime jaunuosius dizainerius paskatinti kurti interjerus, atspindinčius šiandienos verslo iššūkius bei pozityvios estetikos poreikį, kviesdami su savo kūrybos darbais dalyvauti ekspozicijoje ir laimėti AMRES ART pažintinę kelionę į Italiją (Florenciją) su numatyta programa „Degustuok tikrumą Florencijoje“  (kelionė numatoma 2020 m.).

 

KŪRYBOS DARBŲ VERTINIMO KRITERIJAI:

– Meninė ir estetinė išraiška;

– Natūralumo ir gamtos tematikos išpildymas;

– Pritaikymas biuro erdvei.

 

KONKURSO DALYVIAI:

Konkurse iš anksto, iki rugsėjo 30 d. užsiregistravę interjero dizaino studentai ir pradedantieji interjero dizaineriai (turintys darbinės patirties iki 1 m.)

 

DARBŲ EKSPOZICIJOS VIETA:

Konkurso darbai bus eksponuojami 2019 m. spalio 3–5 d. parodoje BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019, LITEXPO parodų centre, nugalėtojas bus paskelbtas spalio 5 d. parodos metu.

 

PAGRINDINS PRIZAS:

AMRES ART pažintinė kelionė į Italiją (Florenciją) su numatyta programa „Degustuok tikrumą Florencijoje“  (kelionė numatoma 2020 m.).

 

PAGRINDINĖS DALYVAVIMO SĄLYGOS:

Organizatoriai nemokamai paskiria 16–20 kv. m. tuščią parodinį plotą 4-oje LITEXPO parodų salėje. Dalyvis įsirengia ir pasiruošia darbo vietą, jei reikia papildomos įrangos (atitvėrimo sienelių, papildomo apšvietimo), dalyvis pats ja pasirūpina. Esant poreikiui, dėl stendo įrengimo galima kreiptis į stendų vadybininkę Olgą Marčionienę, el. p. o.marcioniene@litexpo.lt, mob. +370 615 20106.

 

REGISTRACIJA Į KONKURSĄ: 

https://bit.ly/2k9AzjD

 

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PROJEKTĄ: 

Zita Miškinienė

Projekto vadovo padėjėja

Tel.: +370 696 55392

El. p.: z.miskiniene@litexpo.lt

____________________________________________

 

Iniciatyvos organizatorius: AMRES ART / Intuityvi estetika ir LITEXPO

Pagrindiniai iniciatyvios partneriai: FEMINA BONA, Augalų psichoterapija

 

Kviečiame registruotis!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.