2023 12 20

JDV Detailing – modifikuoti automobiliai atkeliauja į Adventur parodą!

Esame didžiuliai automobilių entuziastai, o mūsų laisvalaikis dažniausiai susijęs su automobiliais ir jų kultūra. Parodoje pristatysime „Stance“ stiliaus automobilius. Tai yra subkultūra automobilių bendruomenėje, kurios dėmesys sutelktas į automobilių išvaizdą ir stilių. Ši kultūra dažnai yra susijusi su automobilių modifikacijomis, kurios siekia pasiekti unikalią, estetiškai patrauklią ir įspūdingą automobilio išvaizdą, ypač atkreipiant dėmesį į ratų, pakabos ir viso automobilio padėtį. Taip pat prie automobilių pastatysime stendą, kuriame galėsime pasiūlyti aukščiausios kokybės automobibilių švaros ir estetikos produktų liniją.

Visi trys automobiliai stipriai modifikuoti. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad automobiliai tik švarus su išskirtiniais ratlankiais, tačiau šiuose automobiliuose atlikta begalė modifikacijų, pradedant nuo individualių salono detalių, unikalių, pagal užsakymą gamintų ratlankių, iki variklio ir važiuoklės modifikacijų.

Automobiliai , kuriuos turėsite galimybę pamatyti parodoje:

Volkswagen Golf GTI

Lexus RCF

Volkswagen Jetta

 

      

       

       

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.