2024 02 21

JUNG HOME sistema – raktas į išmanesnius namus 

Šiais metais jungiklių ir protingų namų sistemų centras „JUNG Vilnius” RESTA parodoje pademonstruos, jog sąvoka „namai“ gerokai peržengia tradicines savo apibrėžimo ribas. Tai jau nebėra tik fizinė erdvė, kurioje gyvename. Namai pamažu, bet užtikrintai, tampa dinamiška aplinka, kuri su mumis sąveikauja, supranta mūsų poreikius ir padeda gyventi patogesnį, išmanesnį gyvenimą. Išmanesnių namų sistema JUNG HOME įkūnija šią naujos kartos namų evoliuciją. Jos dėka, išmanesni namai tapo prieinami dar didesniam namų šeimininkų ratui – tiek naujuose, tiek renovuojamuose namuose.

 

Kokiais pranašumais pasižymi JUNG HOME sistema?

 

Lengvas įrengimas: JUNG HOME diegimui nebūtina speciali elektros instaliacija, ją galima montuoti ant standartinės elektros instaliacijos, o tai reiškia – montavimas visuose namuose.  Tose vietose, kur elektros instaliacija nepraktiška, galima įdiegti baterijomis maitinamus JUNG HOME mygtukus.

 

Visapusiškas valdymas: ši sistema leidžia valdyti apšvietimą, stebėti buitinių prietaisų energijos sąnaudas, kontroliuoti patalpų klimatą bei kurti įvairius scenarijus. Valdymas užtikrinamas tiek įprastais JUNG HOME jungikliais, tiek JUNG HOME programėle, judesio jutikliais ar net balso komandomis per „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“  virtualius asistentus. JUNG HOME sistemos valdymas suderinamas ir su „Samsung SmartThings“. Ši programėle, leidžia valdyti išmaniojo namo elementus (išmaniąsias lempas, termostatus, kištukinius lizdus) mobiliuoju telefonu, išmaniuoju laikrodžiu ar balsu.

 

Energijos vartojimo efektyvumas: sukuriant įvairius scenarijus, įrenginiai veiks tik tada, kai reikia, ir būtent taip, kaip pageidauja namų šeimininkai. Taip sutaupoma energijos ir mažinamas anglies pėdsakas, kurį sukuria namai. Pavyzdžiui, JUNG HOME SCHUKO® kištukiniai lizdai ne tik leidžia valdyti prietaisus nuotoliniu būdu, bet ir matuoja jų energijos suvartojimą.

 

Pritaikymas pagal individualius poreikius: pasitekus programėlę galima ne tik automatizuoti įvairias išmanesnių namų funkcijas, bet ir kurti skirtingus scenarijus. Visai kaip personalizuojame savo išmanųjį telefoną programėlėmis, lygiai taip pat galima pritaikyti išmanesnių namų funkcijas prie savo gyvenimo būdo.

 

O iš anksto numatyti scenarijai yra JUNG HOME išmanesnių namų sistemos patogumo ir efektyvumo esmė. Jie leidžia visiems sistemos komponentams veikti išvien, taip automatizuojant įvairius veiksmus. Šie pavyzdžiai rodo, kaip išmanesnių namų technologijas galima pritaikyti prie unikalių kiekvieno žmogaus poreikių ir pageidavimų, paverčiant namus intuityvesniais.

Dizainas, kuris įsilieja į bet kurių namų interjerą

 

Dar vienas išskirtinis JUNG HOME sistemos aspektas – išskirtinis dizaino lankstumas, kuris leidžia ją harmoningai integruoti į bet kokį namų interjerą. Šį vientisą technologijų ir estetikos derinį įkūnija JUNG Les Couleurs® Le Corbusier spalvų paletė, kurioje – 63 originalios spalvos. Le Corbusier laikomas vienu reikšmingiausių XX a. architektų, o jo spalvų sistema ypatinga tuo, kad kiekviena iš 63 spalvų gali būti derinama su bet kuria kita sistemos spalva.

Ši spalvų paletė taikoma tik JUNG HOME LS 990 serijos komponentams – jungikliams, kištukiniams lizdams ir t. t. Šios unikalios spalvos ir LS 990 serijos klasikinis dizainas leidžia namų savininkams jungiklius ir kištukinius lizdus derinti prie konkrečių interjero dizaino sprendimų. Nesvarbu, ar tai spalvingas, Bauhaus stiliaus įkvėptas namas, ar minimalistinio, šiaurietiško stiliaus butas – tokio dizaino ir spalvinių sprendimų derinys leidžia priderinti JUNG HOME sistemos komponentus prie bet kokio namų interjero. Vadinasi, nebereikia daryti dizaino kompromisų – namai gali būti ir išmanesni, ir gražūs.

JUNG HOME prisitaiko prie bet kokio namų interjero – JUNG Les Couleurs® Le Corbusier spalvos jį papildo, o ne jame dominuoja. Energiją taupančios funkcijos ir pažangūs automatizavimo scenarijai leidžia sutaupyti lėšų ir žengti žingsnį tvaraus gyvenimo link. Galiausiai, JUNG HOME – tai daugiau nei išmanesnių namų sistema. Tai transformuojantis požiūris į gyvenimą ateities namuose, kurie prisitaiko prie gyventojų poreikių ir pageidavimų, užtikrina komfortą, saugumą ir aukštesnę gyvenimo kokybę. O jeigu namų ar kitų erdvių šeimininkai ieško kitų JUNG serijų kištukinių lizdų, jungiklių ar kt. elektros instaliacijos produktų – JUNG HOME dizainas pritaikomas ir kitose, ne tik LS, serijose!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.