2024 04 11

„JUNG Vilnius”: padedame kurti aplinkai draugiškus ir tvarius namus

Vokišku preciziškumu pagarsėjusios JUNG įmonės sėkmės istorija prasidėjo prieš 111 metų nuo pirmojo šviesos jungiklio, kuris šiandien visame pasaulyje laikomas aukštos kokybės ir patikimumo etalonu. Šiandien įmonės jungiklius ir kištukinius lizdus klientai savo namuose visame pasaulyje integruoja ne tik dėl laikui nepavaldaus subtilaus dizaino, bet ir dėl eksploatavimo ilgaamžiškumo. O tai – vis svarbesnis kriterijus tvaraus gyvenimo kontekste.

Įmonė itin daug investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad rinkai būtų pristatyti visomis prasmėmis pažangūs produktai, taip apimant visą jų gyvavimo ciklą – nuo pasirenkamų dizaino sprendimų, perdirbamų ir patvarių medžiagų, techninių komponentų iki naudojimo paprastumo.

Kuriant JUNG produktus, itin didelis dėmesys yra skiriamas patvarių medžiagų naudojimui. Viena tokių medžiagų – duroplastas, kuris, lyginant su termoplastu, gamybos metu leidžia išmesti mažiau CO², sunaudoti mažiau energijos ir vandens išteklių.

Gautas „Cradle to Cradle“ (liet. nuo lopšio iki lopšio) sertifikatas – dar vienas reikšmingas pastarųjų metų įmonės tvarumo pasiekimas. Tai pasaulinis saugių, žiedinių ir atsakingai pagamintų prekių standartas. Kaip diktuoja pats pavadinimas, šis standartas apima visą pridėtinės vertės gamybos grandinės tyrimą, siekiant užtikrinti, kad JUNG produktai nedarytų neigiamos įtakos žmonių sveikatai ir aplinkai.

 

Ypatingas vaidmuo mažinant paliekamą neigiamą pėdsaką tenka ir JUNG produkciją besirenkančių vartotojų edukacijai. Puikus praktinis pavyzdys – tiek JUNG KNX, tiek JUNG HOME sistemose prieinami sprendimai, kurie geba matuoti atskirų prietaisų sunaudojamos energijos kiekius, juos analizuoti ir padėti racionaliai keisti savo įpročius.

Dalį laiko patikrintų JUNG produktų, tokių kaip vizitine kortele tapę ilgaamžiai stilingieji jungikliai, kištukiniai lizdai, ir tvarias energiją taupančias išmanumo namams suteikiančias sistemas bus galima apžiūrėti ir šių metų gegužės 15–17 d. vyksiančioje „BALTTECHNIKA“ parodoje.

„Litexpo“ parodų rūmų 4 salėje „JUNG Vilnius“ parodos stendo lankytojų lauks tiek puikiai atpažįstami JUNG LS 990 serijos jungikliai ir kištukiniai lizdai, tiek neseniai rinkoje pristatyta išmanesnių namų sistema JUNG HOME.

Daugiau informacijos: www.jung.lt

 

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.