2022 03 27

Kaip atrasti pirmąjį darbą neturint darbo patirties?

Pranešėja aptars netradicinius darbo paieškos metodus, apie tai kodėl svarbu išnaudoti ir tinkamai parengti savo asmeninį brandą, socialinius tinklus, kur ieškoti darbo, kaip jo ieškoti tikslingai, kuo skiriasi darbo paieškos portalai.

Soprana Personnel International – tai skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija, kuri jau 12 metų aprūpina įvairias įmones padėdama joms surasti bei atsirinkti tik geriausius įvairių sričių specialistus ir lyderius, ne tik Lietuvoje, bet ir Norvegijoje, ir kitose pasaulio šalyse. Įmonėje, talentams ieškoti, naudojami visame pasaulyje pripažinti ir išbandyti metodai, kurie garantuoja sėkmę abejoms pusėms. Soprana Personnel International moto yra tai, jog joks dirbtinis intelektas nepakeis tokių žmogaus gebėjimų, kaip kritiškas, analitinis mąstymas, kūrybiškumas, konteksto pajautimas, todėl neabejojame, kad kol žmogus liks svarbiausiu įmonės turtu, tol mes būsime reikalingi ir užtikrinsime Jums ne vieną sėkmės istoriją.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.