2022 03 23

Kaip ramiai (iš)gyventi mokykloje?

Šis užsiėmimas, kuris vyks kovo 30 d. parodoje MOKYKLA 2022  – tai kvietimas sustoti ir pareflektuoti kokius žingsnius kiekvienas galime žengti, kai pastebime, jog džiugesį dirbant mokykloje ima keisti nuovargis ir ugnelė akyse pradeda gesti. Pranešėjos taip pat pasidalins savo patirtimis ir atradimais ieškant būdų kaip išlaikyti (ar susigrąžinti) vidinę ramybę dirbant mokykloje.

Užsiėmimą ves Aušra Degutytė – Kančauskienė bei Gabrielė Rimkutė.

Aušra Degutytė-Kančauskienė – „Renkuosi mokyti!“ programos alumnė, o dabar ir programos alumnų koordinatorė. Mokykloje „Pažinimo medis“ Aušra yra chemijos mokytoja ir STEAM projektų koordinatorė, taip pat dirba su nacionaliniais ir tarptautiniais kultūros bei švietimo projektais.

Gabrielė Rimkutė – psichologijos bei sociologijos išsilavinimą turinti lektorė, kuri ypatingą dėmesį skiria socialinių-emocinių įgūdžių ugdymui(si) tiek kasdienybėje, tiek formaliame bei neformaliame švietime. Gabrielė turi pedagoginio darbo patirties su įvairaus amžiaus žmonėmis, yra programos „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ alumnė, o dabar – šios programos komunikacijos koordinatorė. 

Apie programą „Renkuosi mokyti!“

Programa „Renkuosi mokyti!“ telkia švietimo bendruomenę – programos dalyvius ir alumnus, mokytojus, mokyklas – ir siekia į Lietuvos švietimą atnešti pozityvius pokyčius.

Siekdama pokyčių, programa pritraukia motyvuotus, į pagalbą kitam orientuotus dalyvius, kurie mokyklose dirba dvejus metus. Baigus programą, apie 75 proc. dalyvių lieka švietimo lauke ir tęsia darbą, kaip mokytojai, mokyklų vadovai, akademinės bendruomenės ar švietimo politikos nariai. Prie pokyčių prisideda ir šalies mokyklos – kartu su programos dalyviais jos įgyvendina pokyčio projektus.

Programa inicijuoja VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Pokyčius padeda kurti pagrindinis programos partneris „Vilniaus prekybos“ paramos fondas „Dabar“.

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.