2020 09 01

Kaip sudaryti sąlygas, leidžiančias mokytis su visais ir iš visų?

Mokyklos turi sutelkti dėmesį ne tik į mokslo pasiekimus, bet ir į studentų savijautą bei mokymosi patirties kokybę. Užuot mokę, turėtume sutelkti dėmesį į sąlygų, leidžiančių mokytis, kūrimą.

Elise Tarvainen, Isku Interior Oy, Learning Director, lapkričio 22 d., pirmąją MOKYKLA 2019 parodos dieną, 5.1 salėje 13 val. skaitys pranešimą „Kaip sudaryti sąlygas, leidžiančias mokytis su visais ir iš visų?“.

Pristatymas dalyviams suteiks įžvalgos apie pedagoginius principus, kurie suomių švietimą daro sėkmingą ir vienodą visiems studentams. Įgalindami individualius mokymosi būdus  mokyklose, sukuriame darnią visuomenę.

Ypatingas dėmesys pranešime bus skiriamas besivystančioms mokykloms kaip besivystančioms bendruomenėms. Dalyviai kviečiami tradicines mokyklas paversti moderniomis mokymosi bendruomenėmis, kurios įkvepia savarankiškam mokymuisi ir kūrybingumui.

Daugiau informacijos

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.