2020 08 31

KAMŠTELIŲ VAJUS parodoje VAIKŲ ŠALIS 2019

Šiemet parodoje VAIKŲ ŠALIS 2019 bus kuriami gervių „lizdai“, iš plastikinių butelių kamštelių „kepami“ indai, o iš plastiko maišelių – piniginės, mokomasi santykių su pinigais, gamta, daiktais ir netgi šiukšlėmis!

Parodoje bus įrengta edukacijų erdvė „Santykiai“, kurioje bus gvildenami patys įvairiausi santykiai: su pinigais, gamta, plastiko maišeliais ir kamšteliais, aplinka ir Žeme:

  1. Socialinis projektas „FINANSŲ AKADEMIJA“ organizuos santykių su pinigais dirbtuves ir jose mokys kaip teisingai su jais elgtis. Mažiesiems dirbtuvių dalyviams pinigus atstos spalvoti plastikiniai kamšteliai, o „pinigus“ bus galima susidėti į čia pat pasigamintą piniginę iš naudotų plastiko maišelių. Piniginių dirbtuves organizuos „REPLASTICO2“ (www.replastico.com) ir į parodą jie kviečia su šūkiu: „Į Vaikų šalį eini – plastiko maišelį neši“.
  2. Edukacijų erdvės kūrėjai, socialinė iniciatyva „EKODAIKTAI.LT“ (www.ekodaiktai.lt) pristatys tvaraus vartojimo principais sukurtą stovyklavietę vaikams „Gervių lizdas“ ir ten esančias edukacines veiklas: vasaros stovyklas, rankdarbių dirbtuves, ąžuolų auginimą iš gilės, plastiko kamštelių perdirbimą. Čia tikrai ras ką veikti kiekvienas parodos lankytojas!
  3. Visos parodos metu veiks konkurso „Kamštelių vajus’2019“ Meninių darbų iš plastikinių butelių kamštelių respublikinė paroda. Bus eksponuojama apie 20 pačių geriausių darbų iš visos Lietuvos.

Lapkričio 22 dieną, penktadienį 14 val. vyks respublikinio konkurso „Kamštelių vajus‘2019“ nugalėtojų apdovanojimai.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.