2020 09 03

KAUNO TILTAI, AB pristato:

Apie bendrovę AB „Kauno tiltai“

Bendrovė „Kauno tiltai“ yra vienos didžiausių, esančių tarp TOP 50, Europos statybos bendrovių „Comsa Corporation“ grupės dalis bei Lenkijos geležinkelių ir kelių infrastruktūros statybos įmonių grupės „Trakcja PRKil S.A.“ narė. Baltijos šalyse didžiausia transporto infrastruktūros įmonė veiklą vykdo nuo 1949 m. ir šiuo metu dirba Lietuvoje, Latvijoje, Švedijoje ir Ukrainoje.

Per metus bendrovė vykdo iki 300 įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų. Šiandien AB „Kauno tiltai“ portfelyje  – kelių tiesimas, tiltų, viadukų, tunelių, geležinkelių, oro uostų, vandens uostų infrastruktūros statyba, inžinerinių ir energetikos tinklų įrengimas, statybinių medžiagų gamyba. Bendrovė kuria visą su geležinkeliais susijusią infrastruktūrą tiesia ir rekonstruoja geležinkelius, stato peronus ir pervažas, montuoja iešmus.

AB „Kauno tiltai“ svarbiausi įgyvendinti geležinkelių projektai:

  • Geležinkelio „Roslagsbanans Utbyggnad, Kårstagrenen“ tarpstočio „Tibble – Visinge“ rekonstrukcija (Švedija, 2016-2017)
  • „Rail Baltica“ geležinkelio linijos statyba ruože Šeštokai – Marijampolė (2013-2015 m.)
  • Kauno geležinkelio tunelio rekonstrukcija (2007-2009 m.) ir kt.

 

Kvalifikacija ir kokybė:

Iš viso bendrovėje dirba virš 1000 darbuotojų, iš jų virš 200 aukštos kvalifikacijos transporto infrastruktūros statybos inžinierių.

AB „Kauno tiltai“ turi sertifikuotą laboratoriją, kurios tyrimų išvados yra pripažįstamos visoje Europos Sąjungoje. Bendrovės valdybos sistemos ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 sertifikuotos jau daugiau kaip 10 metų, o statybų projektai valdomi modernia programa „Primavera P6”.

Naujovės:

AB „Kauno tiltai“ – vienintelė Lietuvoje transporto infrastruktūros statybos įmonė, šiais metais savo veikloje pradėjusi naudoti dangų skenavimo radarą. Įrenginys leidžia tiksliai išmatuoti konstrukcijų dangos storį, nustatyti plyšių, tuštumų vietas ir pan. Radaro pagalba ne tik detaliai įvertinama dangų konstrukcijos būklė, bet ir užtikrinama aukščiausia darbų kokybė.

Įmonės technikoje integruota 3D intelektuali statyba leidžia preciziškai tiksliai įgyvendinti transporto infrastruktūros statybos projektų sprendimus. 3D technologijos yra AB „Kauno tiltai“ vikšriniuose ekskavatoriuose, buldozeriuose, greideriuose, frezoje, taip pat voluose.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.