2023 01 24

„Keliauk Lietuvoje“ kviečia atrasti SAVĄ Lietuvą, leistis į netradicines keliones ir laimėti skrydį oro balionu. Apsilankykite stende!

„Keliauk Lietuvoje“ parodos svečius pasitinka šūkiu „Atrask tai, kas sava“ ir kviečia pažinti Lietuvą iš naujo. Idėjų ir praktinių užsiėmimų gausa, erdvė bendravimui, konkursas – tai tik nedidelė dalis patirčių, kurios laukia apsilankiusiųjų „Keliauk Lietuvoje“ stende. Įdomu ne tik įdėjos kelionėms savame krašte, bet norėtumėte sužinoti, kaip keliaujant pagauti instagraminį kadrą? Čia galėsite susipažinti ir su šiomis subtilybėmis. „Keliauk Lietuvoje“ stendo programoje numatytu laiku fotografijos paslaptimis ir patarimais su parodos svečiais dalinsis Laima Penek, viena žymiausių fotografių ir fotografijos edukatorių Lietuvoje.

 

Naujas žinias iškart galėsite pritaikyti fotografuojantis prie specialių veidrodinių stotelių, šalia Lietuvą reprezentuojančių objektų ir patirčių. Negana to, šios jūsų nuotraukos taps ir jūsų galimybe laimėti skrydį oro balionu virš SAVOS Lietuvos!

 

Jei pasigėrėti vaizdais iš paukščio skrydžio – kiek per aukštai ir nedrąsu – į ne mažiau įspūdingą kelionę parodos lankytojai galės leistis čia pat stende, tvirtai stovint kojomis ant žemės. Klausite, kaip? Daugybę apdovanojimų pelnęs ir abejingų nepaliekantis VR filmas „Angelų takais“ kvies visus norinčius į virtualią kelionę po M. K. Čiurlionio tapytus paveikslus! Pažadame daug šypsenų ir gerų emocijų!

 

Kalbant apie geras emocijas, jos laukia ir mažųjų keliautojų. „Keliauk Lietuvoje“ stende svečiuosis miško gidas Raimundas Ereminas, kuris vaikams yra paruošęs begalę staigmenų ir dovanų.

O kol mažieji stendo svečiai klausysis apie nuotykius miške ir matuosis tikrų tikriausią eigulio kepurę, jų tėveliai galės pasisemti idėjų laisvalaikiui su vaikais bet kokiu oru.

Jomis dalinsis smagaus tinklaraščio Nėra blogo oro įkūrėja Lina Krilavičiūtė, kuri į keliones po Lietuvą leidžiasi su savo trimis atžalomis. Juk nėra blogo oro, yra tik netinkami drabužiai, ar ne?

 

Beje, ar kada teko sukti laimės ratą? Mažos dovanėlės džiugina, didelės stiprina draugystę, na o dovanos „Keliauk Lietuvoje“ stende ypatingai praverčia keliaujant!

 

Lauksime jūsų su geromis emocijomis, šypsenomis, neįprastais potyriais ir dovanomis jau šį savaitgalį, sausio 27-29 dienomis! Užsukite!

PROGRAMA

Penktadienis, sausio 27 d.

12 val., 14 val. ir 16.30 val. – laimės rato sukimas.

15 val. ir 17 val. – virtualios realybės kelionė „Angelų takais“.

Šeštadienis, sausio 28 d.

11.30 val. ir 16 val. – laimės rato sukimas.

12 val. – pokalbiai su fotografe Laima Penek, apie tai kaip keliaujant po SAVĄ Lietuvą pagauti geriausią kadrą.

13.30 val. ir 17 val. – virtualios realybės kelionė „Angelų takais“.

15 val. – edukaciniai pokalbiai, dovanos ir nuotykiai vaikams su miškininku Raimundu Ereminu.

Sekmadienis, sausio 29 d.

11.30 val. ir 15.30 val. – laimės rato sukimas.

12 val. – idėjomis laisvalaikiui su mažaisiais keliautojais dalinsis tinklaraščio Nėra blogo oro įkūrėja, keliautoja ir mama Lina Krilavičiūtė.

14 val. – edukaciniai pokalbiai, dovanos ir nuotykiai vaikams su miškininku Raimundu Ereminu.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.