2024 03 12

KEPIS – MEDIENOS ELEGANCIJA!

UAB „Kepis” – įmonė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba inovatyviais bei ekologiškais medienos gaminiais. Kita įmonės kryptis yra – skydinių ir kryžmai klijuotos medienos (CLT) pastatų gamyba bei statyba, skirta tiek verslo sektoriui, tiek ir privatiems klientams. Visi mūsų siūlomi medienos gaminiai yra ekologiški ir atitinka Europos Sąjungos sertifikavimo reikalavimus, garantuojantys aukštą produktų kokybę ir tvarumą.

Parodoje mūsų pristatomos naujienos:

Akustinės plokštės

Akustinės plokštės – tai specializuotos garsą sugeriančios medžiagos, naudojamos vidaus erdvių akustinėms savybėms pagerinti. Mūsų akustinės plokštės gaminamos iš trijų sluoksnių eglės masyvo plokštės (SWP), kurias perforuojame į įvairius profilius CNC staklėmis. Plokštes papildome garso sugėrikliais pagal projekto akustinius reikalavimus. Pagal individualų užsakymą atliekame paviršiaus apdailą, uždedame medžio masyvo viršutinį sluoksnį arba dažome glazūra.

Didelių formatų fasadų plokštės

Trisluoksnės plokštės yra išskirtinai aukštos kokybės. Mediena džiovinama iki 7–8 % drėgnumo, lamelės kruopščiai atrenkamos iš centrinės tašo medienos, jų paviršius yra apdirbamas. Plokštės patalpų išorėje išlieka stabilios ir jų paviršius neįtrūksta. Puikios izoliacinės savybės, vėdinamas fasadas įsileidžia oro srautą, kuris pašalina drėgmę iš namo konstrukcijų, kartu sumažindamas šilumos perdavimą ir taip pagerindamas pastato energinį efektyvumą. Patrauklūs metalo blizgesio efektai leidžia fasado išvaizdą pritaikyti individualiam skoniui ir stiliui.

Termiškai apdorota mediena

Mediena yra termiškai modifikuojama, siekiant pagerinti jos našumą ir ilgaamžiškumą, taip pat padaryti ją atsparesnę irimui, puvimui ir vabzdžių pažeidimams. Termiio modifikavimo procesas taip pat pagerina medienos matmenų stabilumą, sumažindamas tikimybę deformuotis, susitraukti ar išsipūsti dėl temperatūros ir drėgmės pokyčių. Termo mediena išlaiko natūralų medienos grožį ir tekstūrą, tuo pat metu suteikia tiek estetinį patrauklumą, tiek funkcinius privalumus.

Lanksčios medinės panelės

Lanksčios medinės panelės – tai novatoriškas medienos gaminys, naudojantis unikalią gamybos techniką, kuriant lanksčius medžio lakštus.

Plokštės lankstumas leidžia prisitaikyti prie įvairių formų ir kreivių, todėl jis yra labai universalus architektūros ir dizaino reikmėms. Jis gali būti naudojamas kuriant lenktus paviršius, erdvines formas ir įmantrius raštus, suteikiant dizaineriams plačias kūrybines galimybes.

Dėl savo lankstumo, nereikalaujančio sudėtingų sujungimų ar specializuotos įrangos, panelės yra praktiškas ir ekonomiškas sprendimas, suteikiantis visiems projektams vizualinį įdomumą.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.